Щастя любить тишу! 7 причин, чому краще мовчати

Мабуть, ви не раз помічали, що коли ділишся з кимось радісною новиною, потім все кардинально міняється і виникає велика кількість проблем. Дуже часто, можна почути вислів: «Щастя любить тишу». Але ми ж не можемо завжди мовчати! В який випадках діє цей вислів, а коли все ж таки можна поділитися радістю ми розповімо вам нижче.

Ніколи не розповідайте нічого про інших

Інколи, хтось може розповісти вам надзвичайно цікаву, а може навіть скандальну новину. Звичайно, про неї хочеться розповісти всім, але робити цього не варто. У вас немає ніяких фактів та підтверджень, а це означає, що ви просто поширюєте плітки.

Не варто розповідати про благодійність

Якщо ви вирішили стати волонтером, або просто пожертвувати гроші у якийсь фонд, не варто цим вихвалятися. Може виникнути думка, що ви робите це не зі щирими намірами, а просто щоб привернути до себе увагу.

Ніколи не повчайте та не будьте нав’язливим

Є люди, які завжди розповідають як і що краще зробити іншим. Але таких ніхто не любить і не поважає, оскільки ця людина просто нехтує думками і вміннями інших. У кожного своє життя і якщо людині потрібна буде порада, вона сама її попросить.

Ніколи не розповідайте про свої майбутні плани

Коли ви будуєте плани, ви вкладаєте в них велику енергію. Але коли ви починаєте розповідати про це всім, енергія вичерпується і в результаті ви просто не можете довести діло до логічного завершення. Краще говорити про те, що вже сталося.

Не вихваляйтесь своїми заробітками

Мабуть, ви помітили, що більшість мільйонерів та заможних людей ніколи і нікому не розповідають про те, скільки ж вони заробляють насправді. Беріть з них приклад і не кричіть про всі грошові винагороди!

Ніколи не діліться проблемами сім’ї зі сторонніми людьми

Сім’я — це особисто ваше і не варто виносити на люди все, що у ній відбувається. Це стосується як приємних речей, так і не дуже. Постійні розмови про сім’ю можуть притягувати негативну енергію та приносити багато негараздів.

Не розповідайте про свої героїчні вчинки

Якщо ви зробили якусь добру справу чи просто комусь допомогли не варто вихвалятися цим, адже тут як і у випадку благодійності, ви будете робити це не заради добра, а просто, щоб потішити свою гордість.

Ви дотримуєтеся цих правил?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: