Щастя – це завжди вибір

Мета нашого життя – стати щасливими. Для цього ми ходимо в школу, сидимо на роботі, одружуємося, даємо собі обіцянки, виконуємо чужі примхи. 

Однак розуміння того, що щось стоїть на заваді до щастя, завжди пригнічує і змушує страждати.

Воно є сенсом нашого життя. Проте річ в тому, що ми не усвідомлюємо, коли справді наступає ця точка насолоди. Нам здається, що ми щасливі лише тоді, коли досягли своєї цілі і реалізували свою мету.

Насправді ми самі обираємо, чи бути нам щасливими просто тут і зараз, чи ні.

І на це жодним чином не впливають зовнішні обставини. Не потрібно чекати особливого дня, здійснених мрій чи того майбутнього, яке може ніколи не стати реальністю.

Щастя – це усвідомлений вибір кожного з нас. Воно йде зсередини і залежить від особистих установок. Вам не вистачає цього почтуття? Тоді заплющіть очі і скажіть самому собі: “Сьогодні я найщасливіша людина на світі і я дякую за все те, що є у моєму житті”.

Люди звикли розглядати щастя, як швидкоплинне задоволення від досягнутих цілей. Однак ейфорія зникає і що залишається натомість? Нова точка на карті, де знову за черговим досягненням нібито чекає щастя. Ця дорога немає кінця.

Стереотипна думка змушує нас постійно рухатися вперед. Нам здається, що завжди потрібно ставати кращими, розумнішими, красивішими, стрункішими. Адже лише тоді можливо стати й щасливішим.

Звичайно, що ріст та розвиток є невіддільними частинами нашого життя. Однак це не означає, що ви не можете бути щасливими просто зараз. Досить чекати на особливу дату, момент чи стан. Станьте щасливими вже сьогодні.

Радійте, що ви живі. Радійте, що поруч рідні та близькі. Радійте, що ви можете бачити сонячні промені. Радійте, що у вас все добре. Щастя в таких дрібницях, які ми просто звикли не помічати і сприймати як належне.

Люди перетворюють своє життя на гонку за чимось ефемерним. Навіщо так все ускладнювати? Для щастя достатньо змінити спосіб свого мислення і направити хід думок в протилежну сторону.

Не бійтеся бути щасливим, адже цей стан передається всім оточуючим. Своєю усмішкою ви підійматимете настрій рідним, близьким, колегам та навіть незнайомцям. Вони переймуть ваш спокій, радість та почуття умиротворення.

Наповніть своє життя і життя інших позитивною енергією, любов’ю та світлом. Станьте щасливими і несіть це почуття в маси.

Можливо, ви ще не змогли усвідомити, що самі вирішуєте міру власного успіху, самі вирішуєте, де буде ваш дім, самі вирішуєте, що пануватиме у вашій душі.

Досить страждати, відчувати біль, невпевненість в собі чи неповноцінність. Погляньте на щастя з іншого боку і наберіться сміливості прийняти його. Адже це вибір, який кожен може зробити просто зараз. 

А що для вас означає щастя?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: