Що буде, якщо прикласти до тіла шматочок бананової шкірки? У це неможливо повірити!

Бабани люблять всі, та мало хто знає, що навіть його шкірка може стати у пригоді. Сьогодні, ми розкажемо вам, де може знадобитися бананова шкірка і скільки користі принести. Вона корисна і у господарстві, і для нашого здоров’я.

Полірування срібла

Наліт зі срібла швидко видаляється за допомогою бананової шкірки. Для цього вам необхідно подрібнити її у блендері і додати трохи води, щоб вона мала консистенцію зубної пасти. Потім, натираємо срібло цією сумішшю і залиште не деякий час. Залишки зітріть і добре пополіруйте – метал обов’язково стане світлішим.

Крем для взуття

Бананова шкірка містить в собі велику кількість природних жирів та воску, а це означає, що її можна використовувати замість крему для взуття. Просто протираємо його внутрішньою частиною шкірки, а потім поліруємо м’якою тканиною.

Видалення скалок

Якщо ви ніяк не можете позбавитися від занози, просто прикладіть до проблемної ділянки шматочок бананової шкірки, внутрішньою стороною. Зафіксуйте пластиром, або скотчем на 24 години. Ферменти банана допоможуть позбавитися від занози, а також посприяють швидшому загоєнню рани.

Загоєння подряпин, опіків і укусів

Банан містить в собі велику кількість олій і ферментів, які допомагають боротися з сонячними опіками, подразненнями і ранами. Варто просто прикласти шматок бананової шкірки внутрішньою частиною донизу і зафіксувати.

Видалення бородавок

Мало хто знає, але бананова шкірка допомагає боротися з бородавками. Просто прикладіть бананову шкірку до проблемної зони і зафіксуйте на ніч. Робити так потрібно від 1 до 4 тижнів. Бородавка швидко зникне.

Лікування псоріазу і вугрової висипки

Псоріаз – одна з найгірших проблем зі шкірою, але з нею також можна боротися за допомогою бананової шкірки. Просто регулярно натирайте обличчя банановою шкіркою і ви помітите як зникає біль та лущення. Так само можна боротися з вуграми.

Здорова шкіра

У банановій шкірці міститься велика кількість мінералів та антиоксидантів, які позитивно впливають на стан нашої шкіри. Якщо регулярно протирати нею обличчя, то ви помітите, що воно стало більш зволоженим, а зморшки взагалі зникнуть!

Добриво для грунту

У банановій шкірці міститься багато поживних речовин, які позитивно впливають не лише на наше здоров’я, а і на ріст рослин. Для того, щоб удобрити рослинку банановою шкіркою, її просто необхідно подрібнити і помістити в ґрунт навколо рослини. Крім того, це чудовий засіб проти тлі.

Розм’якшення курячої грудки

Бананову шкірку можна використовувати навіть для приготування страв. Просто поміщаємо її разом із курятиною у духовку і м’ясо виходить дуже соковитим та смачним.

Відбілювання зубів

Бананова шкіра містить в собі велику кількість калію, кальцію, магнію, марганцю і фосфору, що позитивно може повпливати на наші зуби. Для початку, необхідно як зазвичай почистити зуби пастою, а потім потерти їх банановою шкіркою протягом двох хвилин. Знову чистимо зуби, щоб видалити залишки. Для більш ефективного реузльтату, таку процедуру необхідно проводити 1-2 рази на день.

А ви використовуєте бананову шкірку, чи одразу викидаєте?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector