Що не можна робити ввечері: 12 заборон від наших предків

У даній статті розповімо про те, чого, на думку езотериків, магів і екстрасенсів, не можна робити ввечері.

Наших сучасників навряд чи можна налякати темрявою, а ось наші предки щиро вірили, що після заходу Сонця назовні виповзає всіляка нечисть, зустріч з якою не обіцяє нічого хорошого. З темним часом доби у людей були пов’язані всілякі заборони, відступати від яких можна було лише по особливих святах, включаючи Купальську і Різдвяну ночі.

Сьогодні все менше людей звертає увагу на заборони, пов’язані з темним часом доби, але якщо ви не хочете мати справу з диявольськими силами, такі прикмети слід знати і строго дотримуватися.

Що не можна робити ввечері. 12 основних заборон

1. Без потреби залишати будинок

Сучасна молодь любить збиратися під покровом ночі, влаштовуючи всілякі гуляння, відвідуючи розважальні заклади або просто гуляючи по нічному місту. Сьогодні ніхто вже й не пам’ятає, що в минулі часи після заходу Сонця людина намагалася не залишати будинок без особливої ​​на то потреби. Вважалося, що вийшовши вночі на вулицю можна стати жертвою нечистої сили.

Можливо, в сучасних реаліях така заборона виглядає безглуздо, але якщо проаналізувати, більшість бід чекає на людину саме після заходу Сонця і, найчастіше, саме на вулиці. Чим можна пояснити це, якщо не витівками диявола?

2. Виносити сміття

На ніч ніхто не виносить сміття. Дане повір’я одне з небагатьох, якого дотримуються і сьогодні. Дана заборона бере свій початок з давніх часів, коли вважалося, що якщо виносити на ніч сміття, темні сили можуть використовувати його проти господаря будинку, наклавши прокляття. Більш того, прийнято вважати, що виносячи сміття на ніч, людина ризикує втратити матеріальне благополуччя. Він може втратити роботу, втратити прибуток або вас можуть банально обікрасти.

3. Прибирати в домі

Прибирання в будинку після заходу сонця – ще одна заборона, яку намагаються дотримуватися наші сучасники. Вважається, що підмітаючи підлогу перед сном, людина вимітає з дому власний добробут. Така прикмета символізує бідність і невдачі. Якщо ж людина миє підлогу, протирає пил і позбавляється від непотрібного мотлоху після заходу Сонця, вона відштовхує від себе любов і щастя.

4. Залишати брудний посуд

Забобони не дозволяють проводити прибирання в будинку після заходу Сонця, а ось на миття посуду ця заборона не поширюється. Навпаки, залишати на столі брудний посуд на ніч є поганим знаком. Кухня вважається найчистішим місцем у будинку, адже саме там живе домовик. Немитий посуд і брудний стіл – пряма образа для оберега вашого будинку. Образившись, він може покинути житло, забравши з собою затишок і тепло. І це ще не найгірший варіант, адже сильно образившись, домовик може почати мстити, поступово руйнуючи ваше житло і роблячи ваше життя в ньому просто нестерпним!

5. Залишати ніж на столі

Крім брудного посуду, на столі до ночі не повинно залишатися і гострих предметів, зокрема, ножів. І справа тут не в невдоволенні домовика, а у витівках диявольських сил. З давніх-давен вважалося, що ножі слід ховати від людських очей, адже вони були символом розбрату і ворожнечі. А якщо залишити їх на столі і віддати під владу темних сил, можна нажити собі чимало неприємностей. Зокрема, забуваючи або навмисно залишаючи на ніч ніж на столі, є реальна загроза сімейних скандалів, аж до розлучення. Ця обставина може посварити і близьких родичів, зіштовхнувши їх лобами в суперечці за спадок.

6. Позичати гроші

Гроші є символом удачі, але коли настають сутінки і назовні виходять темні сили, вашу удачу можуть в будь-який момент вкрасти. Позичаючи гроші після заходу Сонця, ви проганяєте достаток грошей і прирікаєте себе на бідність. Будьте готові до того, що найближчим часом вас буде переслідувати безгрошів’я. І як скоро воно припиниться, сказати важко. Все залежить від суми, даної в борг.

До речі, не бажаючи віддавати власний добробут і достаток, люди з настанням ночі не позичають речі і продукти харчування. Більш того, раніше прийнято було вважати, що люди, які ближче до ночі приходять до вас за дрібкою солі, хлібом або каструлею, можуть завдавати вам проблем. Наприклад, через хліб і сіль на людину нерідко наводять порчу.

7. Дивитися в дзеркало

З настанням ночі наші предки намагалися уникати дзеркал і ніколи не дивилися в них. Дзеркало в усі часи вважалося порталом, що зв’язує світ живих зі світом мертвих, і якщо в наш світ приходила нечиста сила, то найчастіше, вона з’являлася саме через дзеркало. Але якщо вдень, при світлі Сонця людина надійно захищена від диявольських витівок, то вночі цей захист пропадає.

У сучасному світі мало хто дотримується цього забобону, але ті, хто знають про нього від своїх бабусь і дідусів, впевнені, дивлячись ввечері в дзеркало можна накликати на себе хвороби і передчасну старість.

8. Голитися

Чоловіки звично голяться з ранку, перед тим, як відправитися на роботу. Однак у деяких представників сильної статі є звичка голитися вечорами, перед сном. За словами езотериків, це погана прикмета, яка послаблює чоловічу силу і здатна привести його до імпотенції! Невідомо, наскільки правдиве це марновірство, але очевидно, що своєю сексуальною силою не захоче ризикувати жоден чоловік.

До речі, стригтися і зрізати нігті на ніч також неприпустимо. Якщо ви займаєтеся подібними речами, знайте, це може негативно відбитися на взаєминах з близькими людьми.

9. Виливати воду з купелі

Увечері, викупавши дитину в купелі, батьки зазвичай виливають брудну воду, якою обливали малюка, не підозрюючи, що з нею пов’язане серйозне марновірство. Прийнято вважати, що вилитою водою можуть скористатися темні сили, завдавши шкоди маляті і викликавши у нього проблеми зі здоров’ям. Тому, якщо ви купаєте своє чадо в купелі, краще залиште воду до ранку, щоб вилити її на світанку.

10. Не завішувати вікна

Нічні штори призначені якраз для того, щоб з приходом ночі закривати ними вікна. Цим ми захищаємо себе від сторонніх очей і місячного світла. Правда, ще невідомо, що страшніше і небезпечніше. Сторонні люди, заглянувши в незавішені вікна, можуть банально пограбувати вас, а місячне світло, що падає на сплячу людину, може привести її до божевілля!

11. Прати речі

Займатися пранням після заходу Сонця також не найкраще рішення. Але це марновірство, скоріше, відноситься до людей, які проживають в приватних будинках, які звикли сушити випрані речі на вулиці. За старих часів вважалося, що залишена на ніч білизна на мотузці вбирає в себе енергію злих сил, яку потім передає людині. Чим це загрожує неважко здогадатися. Тому прати речі потрібно з ранку і знімати їх з мотузки до настання темряви.

12. Пускати в будинок незнайомців

Одне з найнебезпечніших забобонів стосується нежданих гостей, які можуть заглянути до вас ближче до півночі. Людину, яка з тієї чи іншої причини стукає у ваші двері, не слід пускати на поріг до першої години ночі. А якщо виявиться, що незнайомець просто помилився дверима, це поганий знак. У найближчому майбутньому у вас можуть виникнути проблеми із законом.

А ви вірите у такі прикмети та забобони? 

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector