Що потрібно Вашій душі? Тест

Для того, аби отримати відповіді на всі свої запитання необов’язково йти до ворожки, або читати гороскопи. Ваша підсвідомість уже все знає, головне обрати правильний знак. Просто подивіться на цю картинку та оберіть той символ, який найбільше привертає вашу увагу. 

1. Символ “Полярна зоря”

Досягти мети вам заважають ваші внутрішні блоки. Ви часто думаєте про те, чого у вас немає, але робити це потрібно не з жалем. Просто уявіть свою мрію зі всіма дрібницями. Відчуйте, що ви будете відчувати, коли ваша мрія здійсниться. Наділіть ці думки живою енергією та вірою в те, що у вас все вийде. 

Якщо уявити це вам важко, можна намалювати свою мрію, або створити колаж. Цю річ треба розмістити на видному місці й тоді все обов’язково втілиться в реальність. Але зважайте на те, що сильно прив’язуватися до мрії не можна, не чекайте коли вона збудеться. Просто живіть своїм життям, а про решту вирішить Всесвіт.

2. Символ “Триєдність”

На даному етапі життя на вашу долю впливають зовнішні енергії. Насправді, можуть відбуватися доволі великі зміни, які ви поки що не сприймаєте серйозно. Не варто хвилюватися, адже результат у будь-якому випадку принесе вам лише користь. Можливо, вам доведеться зробити складний вибір, але коли ви дослухаєтеся до свого серця, зробити крок назустріч щасливому майбутньому буде набагато простіше. 

Рухайтеся лише вперед і Всесвіт обов’язково вас підтримає.

3. Символ “Магія”

Саме магія втілює наші мрії у життя. Вона народжується у вашому серці та дарує щастя всім, хто знаходиться поряд із такою людиною. Вам дуже пощастило, адже зараз, магія народжується прямо в середині вас і яку б справу ви не почали, вас чекає лише успіх. Ви будете дарувати щастя своїм близьким та рідним, але не забувайте віддячити долю за такий чудовий подарунок, аби у майбутньому вона потішила вас ще раз та відкрила нові можливості.

4. Символ “Коловрот”

Настав час великих змін. Якщо ви вже давно відчуваєте, що ваше життя складається не так, як вам того хочеться, варто просто попросити допомоги у долі. Вона буде надсилати вам безліч ідей та можливостей, вам необхідно просто відкритись новому та не боятися змін.

Всесвіт буде оберігати вас, не бійтеся змін та чогось нового. Дозвольте своїм думкам текти вільно та плавно й вони обов’язково приведуть вас до бажаного результату. Надихайте інших, але не навіюйте їм свою думку. 

5. Символ “Подяка”

Ви забуваєте дякувати. Не варто думати, що у світі всі ваші бажання збуваються просто так. Над цим працює Всесвіт, доля, світла енергія, а можливо, навіть янголи. Все залежить від того у що вірите саме ви. Ви повинні дякувати за все, що відбувається у вашому житті, адже тоді воно стане ще кращим. 

Та й навіть ви самі граєте не найменшу роль у здійсненні своїх бажань. Не забувайте дякувати собі та тішити чимось приємним. Це дуже мотивує та змушує рухатися лише вперед. Якщо працювати без стимулу та винагород, ваша енергія швидко закінчиться й навіть найцікавіша справа вже не буде приносити ніякого задоволення. 

Варто пам’ятати, що все залежить лише від наших дій, думок та настрою. Просто налаштуйтеся на позитив та повірте у те, що ви можете жити краще!

Який символ обрали ви? Тест допоміг вам знайти відповіді?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector