Що робити, якщо чоловік на тобі економить?

На жаль, у нашій країні жінкам досі доводиться випрошувати у своїх чоловіків гроші на банальні речі. Погодьтеся, не дуже зручно вимолювати у чоловіка суму, аби купити продукти та дитяче харчування. А що вже казати про косметику та нові речі для себе?

Як поводитися, якщо чоловік на тобі економить?

Якщо вірити психологам, то можна сміливо казати, що деякі чоловіки жадібними народжуються. Саме тому, така його риса характеру повинна проявитися ще у період розвитку ваших стосунків. Зазвичай, закохані чоловіки роблять для своїх жінок абсолютно все й навіть не думають про гроші. Своєю чергою, ми також завжди піклуємося про коханих. 

Вам варто одразу добре роздивитися свого чоловіка та усвідомити, чи підходить він вам з фінансової точки зору. 

Ніколи не купуй собі все сама

Деякі жінки на початку стосунків воліють проявити свою силу та незалежність. Вони самостійно купують собі все необхідне та відмовляються від допомоги чоловіка. Робити такого не можна, адже у майбутньому, чоловік звикне до того, що вам нічого не потрібно. 

Дозвольте своєму коханому тішити вас навіть маленькими дрібницями у вигляді чашки кави, або коробки шоколадних цукерок. Привчіть його до того, що він повинен забезпечити вас усім необхідним та зробити ваше життя ще кращим.

Не займай позицію чоловіка

Якщо з самого початку саме жінка буде приймати всі важливі рішення та самостійно справлятися з усіма проблемами, чоловік просто посміхнеться, візьме у руки пиво та сяде на дивані. Підняти його вже майже неможливо. 

Ви повинні з самого початку показати, що саме він несе відповідальність за всі важливі рішення у ваших стосунках. Ви можете йому підказувати, підтримувати, але саме він має за це відповідати.

Працюй

Якщо ти не хочеш просити у свого чоловіка гроші на особисті потреби – починай працювати. У нашому суспільстві працюють майже усі жінки. Просто в такому випадку вам варто обговорити розподіл хатніх обов’язків, адже працювати, а потім ще й займатися домашніми справами ти також не повинна!

Сучасні психологи взагалі часто говорять про те, що у жінки мають бути власні кошти на випадок скрутного становища, але рішення за вами!

Як ви вважаєте, жінка повинна сама заробляти на свої потреби, чи ні?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector