Що робити, коли банкомат “зажував” картку? Корисні поради, які за декілька хвилин вирішать цю проблему

Про такий лайфхак мені розповіла подруга, яка працює менеджером у банку.

Чесно кажучи, у мене щоразу від страху аж руки трусяться, коли я вставляю картку у банкомат. Раптом він зависне? Або ж картка застрягне? Треба телефонувати на гарячу лінію, чекати, поки тобі відповість оператор. А заді вас ще стоять інші люди у черзі. Хтось може поспівчувати. Правда, більшість починають тільки бурмотіти щось під носа та сваритися.

Однак, зараз я дотримуюся поради подруги. І, повірте, це дієво!

А все дуже просто – затримати кнопку “Скасування”. Тримати треба десь хвилин 5, не більше. Головне – не відпускати палець, можна поміняти руку, якщо все затерпло. Потім на екрані банкомату висвітиться функція “скасування”, то ви натисніть клавішу “так”. Приблизно через 2 хвилини вам повернеться карточка. 

Ось ще декілька моїх поради для користувачів банкомату:

1. Якщо він завис та “зажував” картку – почекайте 10 хвилин. Можливо, система просто дала збій. Поки триватиме перезавантаження, не відходьте від банкомата. 

2. Запишіть адресу, час та номерний знак банкомату. Також варто зробити додаткові фото, які згодом треба показати працівника банку. Менеджери повинні допомогти вам вирішити цю проблему.

3. Зателефонуйте на гарячу лінію. Зазвичай, наліпка з номером є одразу на банкоматі. Попередьте інших людей у черзі, що автомат зараз не працює. Оператор розповість вам покрокову інструкцію. Обов’язково скажіть адресу, щоб працівник зміг приїхати на місце та полагодити банкомат.

А які ви знаєте поради? Чи користувалися ви колись такими лайфхаками? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector