Щоб жити потрібно змінюватися

Це текст змусить вас задуматися.

Коли орел досягає 40 років, його пазурі стають такими довгими та слабкими, що не дають йому схопити жертву, а дзьоб закручується і видовжується так, що не дозволяє птахові їсти. Орлу важко підійматися в небо, адже його пір’я стає надто густим та додає ваги тілу. В цей час орел мусить вирішити: швидка голодна смерть, чи болючі довготривалі зміни, на які підуть 150 днів …

Якщо все ж птах обирає життя, він летить на вершину гори, мостить там собі гніздо і щодня відлітає до скелі, об яку розбиває собі дзьоб і стесує кігті. Орел терпить ці неймовірні муки та біль, поки не виросте новий дзьоб, а кігті не стають гострими та міцними. Так само щодня птах здирає з себе зайве пір’я, яке не дає йому літати. Такі страждання тварина терпить довгих 5 місяців. Але це дозволяє їй жити ще 30 років.

Зміни на краще це не завжди приємний процес. Інколи він супроводжується болем, муками, стражданням, страхом і сумнівами. Але лише так ми зможемо вижити. Якщо ви відчуваєте, що проблеми, тривоги, жаль за втратою та негативні емоції обросли вас так, що не дають вам літати, значить зараз ви стоїте перед вибором: занепад, або зміни. 

А який вибір зробите ви?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector