Шість років я приховувала свої доходи від чоловіка і виявилося, що не дарма!

Мама мені завжди казала, що жінка повинна у всьому слухати свого чоловіка, займатися сім’єю, а ось заробляти гроші має голова сім’ї! Що ж, можу вам з упевненістю сказати, що зараз, це повна нісенітниця. Часи змінилися і тепер, жінка повинна вміти самостійно себе забезпечити.

Після випуску з університету, я пішла працювати у фірму свого однокласника. Ми працювали з меблями, які виготовлялися із кедрового дерева. За декілька років заміж вийшла.

Звичайно, потім я завагітніла і пішла в декрет. Але довго сидіти вдома я не змогла. Вже за 2 роки я вирішила повернутися на роботу. Коли я прийшла, то швидко зрозуміла, що фірма знаходиться не в кращому стані. Начальство навіть хотіло скоротити працівників (я була в тому списку). Коли я це усвідомила, почала працювати ще наполегливіше, залишалася на роботі понаднормово і вже за 3 місяці справи пішли в гору. У фірми з’явилося більше клієнтів, прибутки зростали, а мою працю зрештою помітили.

Керівництво запропонувало підвищення. Рівень зарплати зріс в 4 рази! Звичайно, я поділилася цією радісною новиною зі своїм чоловіком, але про зарплату нічого говорити не стала. Просто сказала, що платити будуть більше, а він і не допитувався.

Ось так ми і жили, половину зарплати я віддавала у сім’ю, а половину відкладала на квартиру синові.

Але в житті не може бути лише біла смуга. Одного разу, я помітила, як мій чоловік з кимось переписується. Виявилося, що він уже декілька років живе на 2 сім’ї.

Скоро розлучення, а я щаслива, тому що 6 років тому мені вистачило розуму не витрачати всі зароблені гроші, а просто їх відкладати. Тепер, я зможу спокійно пережити розлучення і навіть купити синові квартиру.

Саме тому, кожна жінка має навчитися жити самостійно і забезпечувати себе також, самостійно. Ніколи не знаєш, як повернеться твоє життя.

А як ви вважаєте, жінка повинна заробляти на себе самостійно чи повністю покластися на чоловіка?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector