Сила тяжіння знаків Зодіаку: які з представників притягуються один до одного?

Гороскоп розповідає про те, в чому полягає сила тяжіння союзів знаків Зодіаку і як вона проявляється в спільному тандемі. Які з представників притягуються один до одного?

Відносини між парами можуть бути гармонійними лише в тому випадку, якщо між ними існує певний взаємозв’язок. Але що може бути спільного, якщо дві особи протилежні в поглядах? В цьому випадку провідну роль може зіграти сила тяжіння. Вона здатна не тільки згуртувати двох закоханих, але і зміцнити їх зв’язок. Астрологія надає доказ того, що деякі зодіакальні пари, протилежні один з одним, можуть притягатися з величезною силою.

Овен (чоловік) + Терези (жінка)

У цьому тандемі головна роль дістається чоловікові. Але вони можуть вважатися цілком гармонійною парою, попри постійну впертість і нескінченні суперечки. Коли ці представники перебувають у стадії закоханості, то вони розкриваються своїми почуттями один перед одним. Енергія двох партнерів посилюється в тому випадку, якщо на двох у них одне захоплення. Також почуття гумору у них майже ідентичне, тому їм разом ніколи не буде нудно.

Але щоб їх союз проіснував набагато довше, чоловікові потрібно навчити свою партнерку не соромитися демонструвати високі почуття, і не звинувачувати себе в зайвій педантичності. Жінка може навчити свого партнера вести відкриту боротьбу і не прогинатися під життєвими обставинами.

Телець (чоловік) + Скорпіон (жінка)

Що може зробити союз незабутній, так це взаємна пристрасть і непідробні почуття один до одного. Іноді емоції настільки вирують у цих представників, що вони не можуть їх донести до дверей своєї спальні. І кожен з них бажає досягти успіху на будь-якому терені. Головна перевага чоловіка полягає в тому, що він знає, як вийти з будь-якої ситуації. А ось жінка розуміє, скільки потрібно для успіху рішучості й терпіння.

Гармонійність пари полягає в тому, що вони один в одному доповнюють відсутні риси. Вся важливість полягає в тому, що чоловік мало говорить, а більше робить, в той час, як у жінки все відбувається навпаки.

І в тому, що знаки мають відмінності, зосереджене підживлення сили двох протилежностей. Тому у них є одна хороша риса. Якщо один знак любить свого партнера, то він піде йому не тільки на поступки, а й за ним на край світу.

Близнюки (чоловік) + Стрілець (жінка)

Це дві різні особистості, у яких постійно змінюється настрій. Але це їм анітрохи не заважає зблизитися і бути на одній хвилі. Вони настільки піднімають один одного, що їх відносини через це стають ще сильнішими. І представники можуть бути не тільки хорошими друзями, але і гармонійними партнерами.

Іноді чоловік може показувати свою підлість, але партнерка, завдяки своїй мудрості, здатна згладжувати неприємну ситуацію. Хоча жінка настільки прямолінійна, що чоловікові не залишається нічого іншого, як не розпалювати ситуацію. Але попри деякі розбіжності, між представниками може бути міцна дружба і взаємна любов.

Рак (чоловік) + Козеріг (жінка)

Сила тяжіння знаків залежить від їх загального життєвого устремління. За життя це два успішні і енергійні знаки, які не тільки ідеально поєднуються один з одним, але і з вдячністю приймають життєві зміни. Вони майже мислять однаково, якщо мова заходить про сім’ю і шлюб. Для них любов і сім’я одне з важливих складових, без якого вони не уявляють щасливого життя.

Якщо чоловік зможе правильно розташувати до себе жінку і вибере вірну стратегію, то представниця постарається стати більш домашньою. Але чоловікові ні в якому разі не можна підпорядковувати під себе свою партнерку, інакше вся сімейна ідилія впаде, як картковий будиночок.

Іноді у чоловіка буде різко змінюватися настрій, в той час, коли жінка навчиться повністю зберігати спокій. Але сила тяжіння у двох протилежних представників буде укладена в тому, що вони почнуть йти один одному на поступки. Хоча більшою мірою це буде робити чоловік.

Лев (чоловік) + Водолій (жінка)

Чоловік в цьому тандемі не упустить можливість постійно на себе тягнути ковдру і командувати парадом. Жінці ж, уготована роль відпустити ситуацію і не контролювати її. Хоча, щоб підбадьорити свою партнерку, чоловік всіляко буде проявляти свої почуття і наповнюватися пристрастю. Піддавшись такому пориву свого обранця, представниця трохи стримає свій запал і відпустить холодність.

Жінка не буде звертати увагу на те, що думають про її партнера, а він, як раз навпаки, занадто зайнятий своєю персоною. Але партнерка навчить його бути набагато добрішим і покаже, що дружнє ставлення має свою вигоду. А сила їх тяжіння укладена в постійній матеріальній і моральній підтримці.

Діва (чоловік) + Риби (жінка)

Їхні стосунки можна назвати чарівними, через те, що жінки завжди перебувають у своєму світі мрій, і за мрією готові відправитися, хоч на край світу. Чоловік знаходиться в стриманому стані, і завжди осаджує запал своєї представниці. Можливо, вони можуть турбуватися про щось одне, але якщо потрібно, прийдуть один одному на допомогу і морально підтримають.

Їх сила тяжіння полягає в повній безкорисливості і бажанні любити партнера за те, що він є в їхньому житті. І між знаками іноді кипить така пристрасть, що про неї прийнято говорити пошепки. Тому між ними не бракує в любові і почуттях. І попри те, що жінки цього знака звикли плисти за течією, і приймати події такими, якими вони є, чоловік звик свої дії обґрунтовувати.

Іноді між парами виникають розбіжності, але повне прийняття один одного такими як вони є, їх здатне зблизити.

Ви знайшли себе та свого партнера в цьому списку? Погоджуєтеся з написаним?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector