Скажи своїй мамі, нехай більше не передає нам продукти. Тепер весь вечір обробляти цих птахів

«Скажи своїй мамі, нехай більше не передає нам продукти. Ледве дотягли до будинку! Або відпрошуйся з роботи і сам її зустрічай! Тепер ще весь вечір обробляти цих птахів». 

«Ну, Світлана, вона ж як краще хоче! Для нас старається. Хоче, щоб ми домашнє їли. Їй теж було важко нести цю сумку, потрібно бути вдячними. А м’ясом я сам займуся, не переживай »

Стас поклав трубку. Ось як бути? Ніяк у нареченої з матір’ю не можуть налагодитися відносини. Вже і їздити до неї почали набагато рідше. Думав, так краще буде. Ні, мама і здалеку примудряється Світлані насолити. Ну навіщо ці кури, що нам, їсти немає що? І щось сказати не скажеш – образиться.

Так і живе Стас між двох вогнів вже рік.

Чого коштувала тільки остання поїздка до мами. Звичайно, мати підготувалася до приїзду сина. Накрила стіл. І піцу його улюблену спекла. Все пригощала, пропонувала добавки. І ображалася, що майбутня невістка не їсть. Вирішити все мирним шляхом не вдалося. Світлана поскаржилася, що тісто в піці занадто товсте. Мати пішла у свою кімнату, не стримуючи сліз.

Жінку можна зрозуміти. Два дні вона літала, метушилася, готувала, в очікуванні сина.

Стасу це все неабияк набридло, він вирішив їхати прямо зараз. У хлопця вибуховий характер, і розлютившись, він вже зупинитися не міг. Світлана тільки цього й чекала, пішла збиратися. Їздити в село вона не любила. І мати нареченого її дратувала. Чому, вона і сама не могла пояснити.

«Будь ласка, залишіться. Ти ж можеш вплинути на сина. Отже, приїжджаєте рідко»- мати дивилася на дівчину, яка робила макіяж. Але та мовчала. Закрила дзеркальце і пройшла повз жінки до дверей.

Звідки тільки стільки жорстокості в цій милій на вигляд блондинці? Мати знову залишилася одна. Ну що вона робить не так? Як знайти спільну мову з цією фіфою? Як не втратити синочка, врешті-решт? Так і пройшла поїздка.

Стас матері дзвонив іноді, але про поїздку навіть думати не хотів. Знову розборки, знову сльози. Провідає як-небудь сам. Але і тут Світлана висловлювала невдоволення. Залишатися одна вона не любила.

Минуло небагато часу і шляхи Стаса і Світлани розійшлися. Причини не мають значення для цієї історії.

Через деякий час хлопець зустрів іншу дівчину. Саме з нею він і побудував сім’ю. З появою Марії, спілкування сина з матір’ю змінилося. Дівчина нагадувала хлопцеві про те, щоб подзвонив мамі.

У село їздила з задоволенням, і разом з майбутньою свекрухою готувала страви. Вони залишалися у матері на пару днів. І син почав помічати скільки всього потрібно їй допомогти. А домашніх курочок майбутня невістка обробляла сама і ніколи ні в чому жінці не дорікнула. Та й ні в чому було дорікати стару жінку.

Запитаєте, невже цій Маші так припала до душі свекруха? Адже це рідкість!

Не думаю. Просто вона любила Стаса, і не хотіла ранити йому душу. А ще вона розуміла, що і у неї будуть діти. І найголовніше, батьки навчили її, що важливіше ніж сім’я – нічого немає. Навіть якщо в спілкуванні з матір’ю Стаса щось було негладко, дівчині вдавалося обходити гострі кути. Свекруха так само підлаштувалася, і відносини у них чудові.

Що сказати про сина? Насправді він хороший. Хороший чоловік і хороший син. Просто не дуже вдало шукав компроміс.

Немає кінця історіям про свекрух і невісток. Пишіть свої в коментарях. Бажаю всім мудрості.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector