Слідкуйте за тим, як до вас ставляться інші люди — це показує їхню справжню сутність

Якщо вас несправедливо звинувачують, то це зовсім не звинувачення. Насправді ці люди в чомусь вам зізнаються. Прислухайтеся до них …

Придивіться до того, як до вас ставляться інші люди. Багато з них мають секрети, про які нікому не розповідають. Як правило, вони ховають їх глибоко всередині, не показуючи навколишнім, що насправді відбувається у них на душі.

Це свого роду захисний механізм від можливої ​​критики. Знаючи, на що потрібно звернути увагу, ви зможете з легкістю визначити, що інші люди намагаються приховати від ваших очей.

Найчастіше невпевненість людини в собі проявляється у формі агресії, спрямованої на навколишніх. Але якщо добре придивитися і прислухатися, можна помітити, в чому проявляються недоліки людей, коли вони намагаються в чомусь вас звинуватити.

Зрадники звинувачують вас у зраді

Чи звинувачували вас в зраді? Мене — так. Виявляється, що той, хто висуває такі звинувачення, насправді сам є зрадником. І я не до кінця розумію, чому так відбувається.

Можливо, партнеру просто захотілося зрівняти рахунок, виставивши мене в такому ж поганому світлі, як і він сам. У мені відразу ж включилася захисна реакція. Звичайно, я йому не зраджувала!

І тільки згодом, коли ми вже розлучилися, зрозуміла, що насправді сталося: мені показували те, чого я не повинна була побачити. Почувши звинувачення в зраді, мені відкрилася страшна правда.

Брехуни звинувачують вас у брехні

Якщо ніяких доказів немає, то про свою брехню або правду знаєте тільки ви самі. Те, чи сприймає людина ваші слова серйозно, є проявом її здатності (або її відсутності) довіряти вам.

Якщо вас звинувачують у брехні, хоча ви знаєте, що це не так, висока ймовірність, що насправді співрозмовнику є що від вас приховувати.

Як і у випадку з поведінкою зрадника, сенс полягає в тому, щоб відвести увагу брехунів від себе і своєї схильності брехати.

Адже якщо вас зловлять на брехні, то «рахунок зрівняли». Тоді їх брехня буде здаватися менш жахливою. Але якщо ви знаєте, що потрібно шукати, то, змінивши свою поведінку, зможете вивести їх на чисту воду.

Невпевнені в собі люди змушують вас засумніватися в собі

Є люди, які сумніваються в собі, і вони зроблять все можливе, щоб змусити навколишніх теж відчувати невпевненість в собі. Такий тип поведінки говорить про внутрішню закомплексованість кривдника. Більшість хуліганів раніше теж піддавалися цькуванню, а зараз відчувають годину «розплати».

Дуже часто нападки зі сторін цих людей є майже непомітними. Але якщо тримати вухо гостро, то ви напевно помітите ознаки їх низької самооцінки.

Тільки не використовуйте отримані знання в якості зброї! Постарайтеся дістатися до причини цієї невпевненості і допомогти їм від неї позбутися. Не добивайте їх.

Те, як люди до вас ставляться, є відображенням їх сутності

Зрештою, погане ставлення до вас з боку інших людей є здебільшого похідною їх переживань, почуттів і вчинків.

Якщо вас несправедливо звинувачують, то це зовсім не звинувачення. Насправді ці люди просто в чомусь вам зізнаються. Прислухайтеся до них.

Вам вдається розпізнавати брехню співрозмовника під час спілкування з ним?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: