Собака з сумним і благальним поглядом визирав з труби, але не міг поворухнутися

Одного сонячного дня Том та Еліс вирішили затіяти активний відпочинок і покататися на велосипеді. Раптом вони натрапили на дивну трубу, яка йшла під землею. Їхню увагу привернув собака, який визирав через отвір. У тварини були сумні очі, які буквально просили про допомогу.

Чоловік підійшов ближче і спробував витягнути собаку. Та усі його старання були марними. Том розумів, що тварину щось турбує, тому потрібно якомога швидше звільнити її і допомогти. На щастя, собака прихильно реагував на незнайомця і не проявляв жодної агресії.  

Пара зрештою змогла витягнути тварину з труби. Втрьох вони відправилися у найближчу ветеринарну клініку. Було помітно, що задні лапи справді пошкоджені. Вони викликали найбільше занепокоєння. 

Собака не міг повноцінно стояти на лапах, а будь-які спроби пересуватися викликали біль і скавуління. Ветеринар оглянув свого пацієнта і запевнив Тома з Еліс, що після лікування все буде гаразд. 

Лікар сказав, що безплатно займеться реабілітацією тварини, якщо пара забере до себе цього домашнього улюбленця. 

На жаль, одну лапу довелося ампутувати. Проте як тільки собака оговтався, він швидко пристосувався до нових умов існування, які абсолютно не стали йому на заваді. Тваринка весело бігає, активно проводить час і багато рухається. 

Тепер у Тома й Еліс не один домашній улюбленець, а цілих двоє. До речі першого собаку вони також підібрали просто з вулиці. Тваринки змогли порозумітися між собою. Зараз вони нерозлучні, а їхня сім’я стала більшою й щасливішою. 

А як би ви вчинили на місці цієї пари? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector