Зворотний відлік пішов: залишився місяць. От-от розпочнеться передсвяткова метушня. Перший сигнал уже був: сусіди почали витягувати ялинки із горищ. Снігу ще не було, менше з тим. Тиждень добігає кінця, а разом з ним і осінь. Відтак, саме час зайнятись списком завдань під назвою “Встигнути до Нового року”. Що слід зробити, аби зустріти 2020 рік без незавершених справ – читайте далі.
10 справ, які потрібно встигнути до Нового року
- Викинути мотлох. Привести оселю в порядок – все одно що навести лад у себе в голові. Потрібно робити систематично, але й без генерального прибирання не обійтись. Позбудьтесь тих “пилозбирачів”, які давно хотіли викинути, але було не сила наважитись. “Про всяк випадок” ніколи не знадобиться – і ви це знаєте – теж у смітник. Одяг – його слід посортувати не менш ретельно. Критерій один: вдягаєте чи ні. Якщо ваш внутрішній Плюшкін аж надто сильний, віддайте все зайве на добру справу. Переконайте себе, що “не надто потрібні речі” стануть незамінними для нужденних. До того ж, таке прибирання може виявитись дуже навіть приємною справою, сповненою спогадів.
- Повернути борги. Стосується це не тільки боргів фінансових. Усе, що ви починали робити, але не завершили, зробіть до кінця року. Не варто розпочинати новий рік із тягарем. Краще поставити крапку вже сьогодні та розпочати дійсно з нового аркуша.
- Придбати і упакувати подарунки. Метушня хоч і святкова, але в останні дні до дня-Х складно зосередитись та знайти справді хороші подарунки. Дрібниця, але й на упакування часу може не бути. Про подарунки слід думати вже. І за кілька тижнів до святкування йти до магазинів. Тільки так вдасться підготувати по-справжньому хороші сюрпризи близьким та рідним.
- Змінити зовнішній вигляд. Вірите чи ні, але зовнішні зміни завжди супроводжуються внутрішніми. Давно мріяли про коротку стрижку? Зараз саме час. Як і для того, щоб зробити татуювання чи різко змінити стиль одягу. Усе до вашого розпорядження. І навіть якщо зовнішність ви чіпати не готові – придбайте щось нове на новорічну вечірку, заведіть таку традицію. Відчуття “оновленості” в ніч на перше січня вам гарантовано.
- Відпустіть образи і скажіть “дякую”. Залишіть у минулому році не тільки мотлох з оселі, але й все, що так надокучало вам всередині. Залишіть хвилювання та тривоги. Прийміть прощення. Скажіть “вибач”, “дякую” і “люблю” потрібним людям. І, що не менш важливо – подякуйте нарешті собі за все, що вам вдалось зробити упродовж року.
- Підбийте підсумки року. Можливо, минулоріч ви писали список планів та ідей “на наступний рік”? Якщо так, саме час його діставати. Ні – доведеться брати ручку, аркуш паперу і пригадувати. Зараз саме час порадіти тому, що у вас є. Бути вдячним. І навіть якщо у вашому списку знайшлись які-небудь “погрішності” – вирішити їх, або ж прийняти за належне. Буде новий рік – будуть нові можливості і прагнення.
- Цілі на наступний рік. Саму у цьому пункті ви зможете ті “великі мрії” із минулого року перенести у наступний. Не тому, що не склалось. А тому, що мрія потребує більше зусиль і часу. Подібні списки – хороша та дієва звичка на шляху до бажаного. Втім, варто зайнятись цим вже тут і зараз, бо згодом, серед усіх турбот, зосередитись буде складніше. У разі чого, цілі можна додавати упродовж останнього місяця.
- Сплануйте новорічну вечірку. “Що?”, “Де?”, “Як?”, – безсумнівно, усі ці запитання уже неодноразово лунали у вашій голові. Поспілкуйтесь із близькими та рідними, розставте усі крапки над “і”. І зі спокійною душею плануйте свято. Якщо вечірка відбудеться вдома – не проблема. А от якщо святкування буде виїзним – то таки варто поквапитись. Так чи інакше, варто задати хорошого тону підготовці. І, в результаті, ваша новорічна вечірка буде незабутньою.
- Поекспериментуйте з рецептами. Не наступного року, а зараз саме час створити той святковий стіл, про який ви завжди мріяли. Ще з дитинства хотілось спробувати імбирне печиво у вигляді чоловічків? Або ж вам завжди хотілось скласти особливе святкове меню? Творіть. І нехай вам смакує!
- Налаштуйтесь на свято. Нарешті, всі завдання виконано. І настала та мить, коли можна цілком і сповна насолоджуватись передчуттям свята. Складіть плейлист музики, що навіює новорічний настрій, і слухайте її по дорозі на роботу. А після роботи, коли ви вже повертаєтеся додому, влаштуйте собі вечір святкового кіно. За кружкою какао чи глінвейну, поруч із найріднішими та під теплим покривалом. Прикрасьте разом оселю, врешті-решт. Для чого ще потрібні свята, як не для таких моментів?
За матеріалами via