– Співчуваю я тобі. Ти постійно ходиш в одному й тому ж закритому одягу! – Чого ж постійно? Бачила б ти мене вдома! Не впізнала б

Я втомилася від того, що мусульманські сім’ї сприймаються суспільством дуже стереотипно. Насправді ж, ніхто й гадки не має, що відбувається між двома близькими людьми за лаштунками…

Наважилася розповісти деякі секрети свого сімейного життя, яке хоч і побудоване на Ісламі, але зовсім не є нудним чи сірим. 

Привабливий вигляд 24/7

Ні для кого не стане новиною, що мусульманкам заборонено носити на вулиці відверті наряди, але от вдома все зовсім навпаки! Це дуже навіть заохочується. Нудні сірі халатики на кілька розмірів більші – не для мене. Я обираю гарні вбрання, які зможуть привернути увагу мого коханого чоловіка – і байдуже, що їх може бачити лише він. 

Не забуваю і про зачіску та макіяж. Хто сказав, що пучок на голові – це єдиний можливий варіант?!

Виконання подружніх обов’язків

Не знаю, як вас, але мене от голова вночі ніколи не болить… Звісно, такі випадки бувають, але за звичку я таку відмовку ніколи не дозволяю собі взяти. Задоволений чоловік – добрий чоловік. 

Займатися коханням – не обов’язок, а приємне заняття, яке дарує гарні емоції обом людям в парі. Якщо чоловік відмовляється задовольняти жіночі потреби – вона має повне право вимагати розлучення. 

Чоловік – голова сім’ї

Не розумію я жінок, які з власної волі звалюють собі на голову купу обов’язків, які споконвіку вважалися чоловічими. Фінанси, ведення сімейного бюджету, забезпечення усієї родини – цим повинен займатися мужчина. Принаймні я так вважаю. 

Звісно, ніхто не говорить про те, що це повинно нагадувати “диктаторське правління”. Люблячий і добрий чоловік завжди дослухатиметься до думки своєї коханої. У нашій сім’ї я порадник, але не керівник. 

Вихід на роботу жінка повинна обговорити з чоловіком

Це лише звучить так страшно і дивно. Насправді нічого жахливого в тому, що покликанням мусульманської жінки є турбота про сім’ю, немає. Є багато чоловіків, які абсолютно не проти того, щоб їхні половинки будували свою кар’єру в тій чи іншій сфері, особливо, якщо це ніяк не відображається на їхніх взаєминах і на вихованню дітей. 

Якщо жінка таки відмовляється від своєї роботи, тоді чоловік повинен забезпечувати її усім необхідним, аби вона максимально відчувала фінансову безпеку і опору. 

Дружина має поважати думку чоловіка

Свавільна дружина – горе в сім’ї. Мусульмани найбільше цінують в жінках послух, ніжність і покірність. Не треба перекручувати і говорити про випадки, коли воля чоловіка переходить межі здорового глузду. 

Але якщо ваш обранець просить вас залишитися сьогодні ввечері вдома, щоб виконати подружні обов’язки – то в цьому немає нічого поганого. 

Редактори “Цікаво про” не поспішають давати оцінку правилам життя мусульманської родини. Культурні відмінності – це дуже вагомий чинник, який впливає на стосунки між двома закоханими людьми. Не всі поради, які подані в статті, можуть бути корисними немусульманським жінкам, але не спробуєш – не дізнаєшся!

Що про ці правила думаєте Ви?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото ілюстративне

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector