Стафілокок і грибки: вчені дослідили, чим небезпечна декоративна косметика

Як виявилось, користуватись косметикою стало ще складніше. І це підтвердили дослідники із Університету Астон. Окрім того, що декоративну косметику необхідно вміти підібрати та правильно нанести, за неї також треба доглядати “за інструкцією”. Втім, як переконує дійсність, більшість косметичних засобів випускаються без належних застережень стосовно використання. Інструкцій “у комплекті” тим паче не знайти. Як результат – переважна більшість жінок користується косметичними засобами, зараженими хвороботворними бактеріями. Серед них – грибок і стафілокок.

Згідно з дослідженням, кількість такої небезпечної косметики складає 90%. Зокрема, це стосується таких засобів, як туш та блиск для губ. Нерідко красуні нехтують навіть елементарним правилом позбуватись косметики після завершення терміну придатності. Мовляв, не харчовий продукт – не зіпсується. Насправді, усе складається протилежним чином. І найбільш небезпечно саме те, що “зіпсовану” помаду не відрізниш від придатної для використання.

Хоча, найбільшу небезпеку несуть засоби, які безпосередньо контактують зі шкірою – і це тональні креми та пудри. До того ж, багаторазові спонжі завжди слугують за відмінне середовище для розвитку інфекцій. Втім, не поспішайте припиняти користуватись косметикою після прочитаного. Варто тільки бути ретельнішим із терміном придатності. А ще – обирати тональні засоби із дозаторами, що мінімізує контакт зі шкірою. Стосовно пудри, то варто змінювати спонж кожні кілька тижнів – в ідеалі. У гіршому випадку, не рідше місяця.

Якщо не дотримуватись цих елементарних правил, алергія – це найкраще, що може із вами трапитись у разі використання зараженої бактеріями косметики. Серед більш серйозних наслідків – шкірні інфекції та навіть зараження крові. Тож, давайте підсумуємо, яких правил слід дотримуватись, щоб косметика не стала вироком для вашої зовнішності:

  • надавайте перевагу засобам із дозаторами;
  • при купівлі косметики, перевіряйте її термін придатності із розрахунком на період використання продукту;
  • регулярно змінюйте спонжі;
  • час від часу промивайте усі щіточки та кисті водою;
  • не шкодуйте викинути у смітник засоби, термін придатності яких вийшов;
  • перед використанням косметики ретельно очистіть шкіру обличчя та рук.
AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector