Стійкі плями з підвіконня зійдуть швидко та безслідно!

Плями на білому підвіконні, які неможливо усунути – проблема, із якою зіштовхувалась кожна. І, нарешті, цей буквально таки доленосний момент прийшов. Пропонуємо до вашої уваги простий та, що не менш важливо, доступний засіб, що поверне вашому підвіконню втрачену білизну!

Сліди від горщиків із квітами, залишки плісняви чи плями, походження яких не сила визначити – усе це залишиться позаду. Як же усунути плями з підвіконня? Давайте з’ясовувати разом.

Чим відмити підвіконня?

Звичайний бруд можна відмити за допомогою спеціальних вологих серветок для прибирання, що найчастіше використовуються для холодильників.

Фломастер, сліди йоду чи зеленки допоможе усунути нашатирний спирт або засіб для миття вікон. Якщо пляма залишається стійкою і надалі – приготуйте “кашу” із вибілюючого прального порошку і води. Нанесіть її на місця бруду та залиште на 15 хвилин.

Якщо ви перепробували усі засоби і не допомагає ніщо, можливо, справа у ганчірці. Спробуйте капронову шкарпетку та господарське мило. Це допоможе.

А от іржу можна усунути за допомогою звичайного оцту. Важливо: не забувайте про гумові рукавички! Відмінно позбувається бруду і хлор. При проблемі із пліснявою – харчова сода. У цьому разі, варто залишити суміш на місцях ураження пліснявою на 30 хвилин.

Втім, якщо вашому підвіконню досі ніщо не допомогло. Цілком можливо, найкращим рішенням буде позбавити себе труднощів надалі і придбати у будівельному спеціальну плівку на підвіконня. Вона не тільки створить ефект новизни. Як приємний бонус – її можна змінювати на нову.

А у вашій оселі є такі підвіконня, які відмити неможливо?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector