Свекруха кликала у гості, та я придумала хитрість, щоб туди не їздити

Я жила у місті, мала вже роботу у хорошій компанії. Зараз працюю на посаді заступника відділу, хоча починала ще з оператора. Квартиру мала чотирьохкімнатну, батьки залишили.

А мій чоловік переїхав із села, не бачив там перспективи, тому шукав можливості у місті.

У нас з ним все закрутилось дуже швидко. Довго не зустрічались, майже відразу вирішили одружитись. Василь познайомив мене зі своїм батьком, мама уже живе в іншому будинку з другим чоловіком. До неї ми їхали теж. 

Ніби зустріч пройшла добре. Хоча Валентина Ігорівна скаржилась на своє життя у селі:

– Так важко, грошей не вистачає, жити немає на що.. Лиш на одну пенсію тут виживаємо… А твої батьки як? Роботу мають? А ти із ними живеш чи як?

Хотіла намацати, куди сина свого відправляє. Я їй відповіла, все як є. Хоча думаю, не варто було.

Ти знаєш, я вам хіба порадою допомагатиму, бо грошей то немає.

– Дякую, не треба грошей, я сама себе забезпечити можу.

Мені й справді цього не потрібно було, я твердо стояла на ногах. 

Весілля ми зробили невеличке, лише для рідних і друзів. Та свекруха такого свята не оцінила.

– Та в мене син єдиний, ми мали ухх, яке весілля забацати. А це що? А родина наша потім ображатиметься, що їх не кликали..

Потім Валентина Ігорівно почала докучати Василеві:

– Приїдь, допоможи старій матері.

А додому чоловікові треба було 3 години їхати, більше часу в дорозі проведе, ніж тієї роботи зробить. Запропонувала, знайти людину, яка могла б допомагати свекрусі, а ми б заплатили. Та вона так не хотіла.

На Різдвяні свята поїхали в село до Василя, хотіли батькам його повідомити, що незабаром вони бабусею й дідусем стануть. Вони такі гуляння влаштували, ледве відсиділа. 

Десь у червні, я відпочивала у батьків, вони в заміському будиночку жили. Чоловік у наші квартирі дитячу робив. Та Валентині Ігорівні байдуже, каже:

– В селі на городі роботи багато, а ти там у місті сидиш. Негайно їдь до нас, хоча б на тиждень. Без тебе – ну ніяк.

А у нас вдома справ теж безліч. Я знову захотіла когось для неї найняти. І їй добре – допомога, і нам би час не забирало. Та вона вперлась рогом – ні!

– Чекай, от ти народиш, зрозумієш, як це мати дитину. Як хочеться частіше її бачити – казала вона.

У вересні свекруха приїхала до нас в гості. Вперше. Ходила по квартирі й охала. Та все жалілась, що у її сина тут вільного місця немає. Ремонти він тут робить, гроші вкладає, а як щось трапиться, я його вижену і він ні з чим залишиться.

Я вже вродила, знову настала зима. Свята різдвяні. Свекруха нас в гості запрошує. Та я свою мудрість включила: чоловіка відправила до рідні, а сама кажу, дорога важка, дитину не хочу возити так далеко, рано.І ось уже 7 рік так продовжую робити. Він там з друзями своїми бачиться, а як він приїздить назад, я з подружками іду гуляти. Отака у нас різдвяна програма, у кожного своя. Та нам добре так. Лиш Валентина Ігорівна жаліється:

– Що ви за сім’я така? Нічого разом не робите! Внучку не бачила скільки часу, а ви її не привозите!

Я спершу намагалась їй пояснювати, чому ми вирішили так робити, та вона мене геть не слухала. 

Коли нашій донечці виповнився рік, до мене зателефонували з роботи, просили вийти з декретної відпустки швидше. Пообіцяли підняти зарплату, та премію виписувати. Я не могла відмовитись, надто заманливо. До того ж сидіти постійно вдома мені було нудно. Я уже хотіла якогось руху в житті. 

Я з чоловіком порадилась і  вийшла на роботу. Поки є змога – потрібно працювати. Про майбутнє дочки зрештою такою потрібно думати.

Свекрусі ми цього не сказали. Менше знає, міцніше спить. Вона і без того знаходила до чого причепитись.

В три рочки дочка пішла в садок поруч з нашим будинком, звичайний, простий. 

Ми з чоловіком взяли іпотеку на квартиру й уже її виплатили. Тепер здаємо в оренду, потім буде для дочки.

На моїй роботі почались проблеми,я звільнилась і пішла працювати в офіс поруш з нашим будинком. Половину дня. Зарплата невелика, зате я тепер більше часу  донькою проводжу. 

Валентина Ігоріна дізналась, що я сиджу вдома, не працюю на колишній роботі, почала обурюватись:

– Ти тепер байдики б’єш. Мій син заробляє, тебе забезпечує. Ти на фітнес і салони гроші тринькаєш. А мені добудувати дачу ніхто не хоче допомогти! 

Такі у нас пристрасті вирують. Важко зі свекрухою, та що зробити. Її змінити не вдасться уже ніяк.

Як ви гадаєте, чому жінці не вдається вибудувати хороших стосунків зі свекрухою? Чия це провина?

Viktoria
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector