Свекруха сама підштовхнула свого сина до зради, щоб вижити невістку. Вона познайомила його з коханкою і запропонувала їм зустрічатися в себе вдома.

Свекруха сама підштовхнула свого сина до зради, щоб вижити невістку. Вона познайомила його з коханкою і запропонувала їм зустрічатися в себе вдома. Під час однієї з таких зустрічей Ярослава Степанівна подзвонила невістці Христині, щоб та забігла додому. І тоді дівчина все побачила на власні очі.

Христина з Олегом зустрічалися пів року, дівчина довго не могла зрозуміти, чому її коханий не знайомить зі своєю мамою. Вони навіть розписалися таємно. І лише тоді, після розписки Олег привів Христину у квартиру, де він жив з мамою.

Велика, простора квартира дуже вразила дівчину. Вона не могла звести кінці з кінцями, коли жила в селі, її батьки були бідними. Після сільської школи дівчина вирвалася до міста, навчалася в технікумі на кондитера, потім паралельно працювала і навчалася в університеті на заочному відділені.

Звісно, ця дорога квартира з розкішним ремонтом неймовірно вразила Христину, а от свекруха, Ярослава Степанівна, вразила дівчину своїм жахливим холодом і зверхністю. Зразу видно було, що жінка не злюбила дівчину, вона берегла свого сина не для неї, а для якоїсь багатійки з відповідним синові статусом.

При синові свекруха ігнорувала невістку, але, як тільки вони залишалися вдвох, то жінка прямим текстом говорила невістці, що вона недостойна пара її сину.

Христина просила чоловіка захистити її від цього хамства, але він сказав твердо, щоб його у ці жіночі сутички не вплутували. Більш того, Христина почала підозрювати Олега у зраді.

Жінці неважко розпізнати, коли чоловік зраджує їй. Він повертається задоволений з “роботи”, на якій затримали. Їздить у якісь “відрядження” постійно. У нього ця “робота” навіть на вихідні.

Вона все це бачила, але не знала як запитати. Так і жила здогадками. А потім все ж побачила все на власні очі. Не обійшлося й без свекрухи. Це вона розлучила пару і все так підлаштувала, щоб вижити Христину.

Христина працювала недалеко від дому. Одного разу їй зателефонувала свекруха і попросила прийти, перевірити, чи вимкнула вона газ перед тим, як відправилася на дачу. Дівчина погодилася і побігла додому. 

Газом у квартирі не пахло і все було перекрито, але от з вітальні вона почула голос свого чоловіка і якоїсь дівчини. Вона застала їх при зраді. Олег глянув на неї та нічого не встиг сказати. Дівчина швидко вибігла з дому і повернулася на роботу.

День минув швидко, Христина навіть не зрозуміла як він пролетів. Після роботи її вже чекав Олег. Але він прийшов не вибачатися, а прощатися.

Немає сенсу приховувати, – сказав чоловік. – Я знайшов собі дівчину, нам потрібно розлучитися.

Колега? – запитала  Христина.

– Ні, нас мама познайомила. Вона давно шукала мені гідну наречену. – трохи зніяковіло відповів Олег.

А я що, не гідна? – тихо і сумно запитала Христина.

Не кажи так, просто в нас з тобою не вийшло, і їй ти не сподобалася. А Маринка багатша, от вона її й прийняла. Сама запропонувала нам зустрічатися в нас вдома. Я не втримався. Раз запросив, а потім все понеслося, – пояснював Олег абсолютно спокійно.

До речі, – згадав юнак. – Як ти опиналася вдома серед робочого дня?

– Твоя мама подзвонила, попросила перевірити, чи вимкнений газ. – відповіла неохоче дівчина.

Олег сміючись: «Оце точно моя мама. Знала, що ми з Маринкою вдома. Все прорахувала. От дає! Ну добре, пропоную швидко розлучитися і залишитися друзями».

– Розлучимося, але друзями не залишимося. Хочу забути вам обох: тебе і маму твою! – нарешті впевнено відповіла дівчина.

Важко було змиритися з такою зневагою. Але Христина розуміла – їй всього 26, все життя попереду. Вона знайде своє щастя і неодмінно буде коханою. А ці стосунки були великою помилкою.

Що ви думаєте про історію Христини?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector