Свекрухи, чому ви так погано ставитеся до своїх невісток, адже вони потім за вами змушені доглядати на старості років, а не ваші дочки!

Я близько двадцяти років заміжня.І весь цей час моя свекруха постійно намагалася мені нашкодити. Вона робила підступи, доводила моєму чоловікові, що наші діти не від нього, не давала нам спокійно жити … Та про що говорити, якщо в день нашого весілля вона прийшла на свято з колишньою дівчиною мого чоловіка. Напевно, це вже перебір!?

І ось тепер свекруха захворіла, і я повинна кинути роботу, щоб доглядати за нею. Її розбив інсульт. Тепер вона не може ходити і говорити. Одна половина її тіла просто паралізована. Дочка свекрухи навідріз відмовилася доглядати за своєю матір’ю. У неї маленькі діти і вона просто не впорається. Чоловік, природно, запропонував мою кандидатуру, і тепер вони разом тиснуть на мене, щоб я кидала роботу і починала займатися нелюбою «мамою». У них єдина мотивація, що я мало заробляю.

Але ось мій начальник зібрався на пенсію. Він хоче взяти мене на свою посаду. Адже такий результат повністю міняє ситуацію, що склалася. Однак, про це ніхто навіть слухати не хоче.

Я запропонувала продати квартиру свекрухи і на виручені гроші організувати для неї необхідний догляд. Але тут стала наперекір сестра чоловіка. Адже вона планує отримати частину своєї спадщини. Дуже цікаво виходить, як доглядати так я, а як гроші отримувати так вона!

У мене теж старенька мама. Але ми з сестрою відразу ж домовилися вона за нею доглядати, а я не претендую на спадщину. Все по чесному! Чоловік уже почав загрожувати мені розлученням. А я щиро не розумію, чому я повинна жертвувати своїм життям заради чужої людини …

Тоді я поставила питання руба. Сказала, що згодна, але тільки в тому випадку, якщо свекруха перепише на мене свою квартиру. Сестра чоловіка перестала зі мною розмовляти. Чоловік обізвав нахабною і меркантильною. А я реально не розумію, чому я повинна втручатися в це все?! Нехай тоді хоч якась матеріальна вигода буде …

Свекрухи, чому ви так погано ставитеся до своїх невісток, адже вони потім за вами змушені доглядати на старості років, а не ваші дочки!

Як би ви вчинили на місці цієї жінки?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector