Таємниця останньої цифри року вашого народження

Остання цифра року народження має унікальний сакральний зміст. За допомогою давньокитайського календаря кожен зможе дізнатися про це значення і про власну долю.

Згідно зі східним гороскопом, на Землі існує п’ять стихій: Вода, Вогонь, Метал, Земля і Дерево. Кожен новонароджений належить до однієї з них. Кожна стихія має власний потенціал, наділяючи людей особливим характером, способом мислення, звичками, пристрастями і навичками. Зрозуміти природу самого себе, дізнатися, який шлях наданий вам згори, допоможуть запропоновані розрахунки астрологів і езотериків.

Стихія Землі (8, 9)

Людей стихії Землі відрізняє надійність і терпіння. Вони проявляють відповідальність, уважні до родичів і близьких друзів. Сили Землі наділяють їх добре розвиненою інтуїцією і амбіціями. Вони врівноважені, звикли вирішувати проблеми за заздалегідь складеним планом без зайвої емоційності. Люди землі володіють прекрасним почуттям такту, дисципліновані і докладають усіх зусиль для досягнення чудових результатів в роботі. Вони вміють цінувати гроші і схильні до швидкого збагачення шляхом раціонального використання фінансів. Стихія Землі наділяє людей схильністю до консерватизму. Основними рисами характеру землян можна назвати бажання контролювати всі процеси і страх незвіданого. Їм притаманні панічні атаки і нервозність перед прийдешніми подіями, результат яких невідомий. З негативних рис характеру можна відзначити сплески агресії і впертості.

Стихія Вогню (6, 7)

Стихія Вогню наділяє людей спрагою пригод і дій. Вони мають силу волі і енергійність, які роблять їх природженими лідерами і керівниками. Схильність до змагань наділяє вогненних людей азартом і жагою до перемоги, тому маючи мету, вони здатні буквально стрибнути вище голови, щоб домогтися успіху.

Астрологи зазначають, що люди Вогню володіють яскравим темпераментом і не терплять самотності. У зв’язку з цим підтримують теплі сімейні стосунки, рано одружуються і оточують себе перевіреними друзями. Однак через вибуховий темперамент часто проявляють агресію і емоційність, які відштовхують людей. Амбіційність для цих людей часто є недоліком. Під впливом емоцій вони можуть наробити помилок, виправляти які часто змушують навколишніх людей.

Стихія Дерева (4, 5)

Людей цієї стихії відрізняє щедрість і доброзичливість. Вони твердо стоять на ногах і мають неабиякі розумові здібності. Нерідко виявляють дар переконання, але не користуються ним в корисливих цілях. Незважаючи на цілісність і монументальність, люди Дерева схильні до прояву творчих здібностей.

Астрологи зазначають такі особливості як працьовитість і наполегливість. Стихія Дерева наділяє своїх підопічних умінням розподіляти сили для досягнення бажаного. Вони позбавлені меркантильності і задовольняються тим, що заробили чесною і плідною працею. Є прекрасними друзями, на яких можна покластися, і вважають за краще командну роботу, уникаючи управління і нагляду. Однак найчастіше люди дерева страждають від трудоголізму. У прагненні працювати вони хибно оцінюють своїм сили і беруть набагато більше обов’язків, ніж можуть виконати у визначені терміни. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують представникам цієї стихії чергувати роботу з повноцінним відпочинком і вчитися розслаблятися, щоб не стати заручниками хронічної втоми і постійного занепаду сил.

Стихія Води (2, 3)

Цих людей відрізняє гнучкість і емоційність. Вони здатні виявляти щире співчуття, допомагати за можливістю і вміти пристосовуватися до змін навколо себе. Мають прекрасну фантазією, яка часто є визначальним фактором у виборі професії. Астрологи відзначають велику кількість письменників, філософів і вільних художників серед людей цієї стихії.

Стихія Води наділяє проникливістю і вмінням знаходити точки дотику з іншими людьми. Дипломатичні задатки допомагають їм реалізовувати не тільки свої здібності, але і допомагати іншим визначати їх власні нахили і пристрасті. Вода допомагає знаходити найпростіші рішення і легкий вихід зі сформованих ситуацій. Експерти сайту відзначають, що люди води нерідко вдаються до своїх здібностей маніпулювати людьми, тому навколишнім варто уважно ставитися до їхніх прохань, щоб не опинитися заручниками цих чудових психологів і не почати виконувати чужу роботу.

Стихія Металу (0, 1)

Люди цієї стихії володіють сильним характером і незалежністю. Вони тверді у своїх переконаннях і не схильні до прояву сильних емоцій. Їх відрізняє дружелюбність і бажання допомагати, в спілкуванні поважають  рівновагу і взаємоповагу.

Стихія Металу наділяє людей рішучістю і впевненістю. Їм не потрібно схвалення інших, вони не прагнуть стати частиною натовпу, тримаючись дубом і домагаючись поставлених цілей із завзятістю і послідовністю, яким можуть позаздрити багато хто. При всіх своїх позитивних характеристиках, люди Металу часто схильні до прояву імпульсивності, пов’язаної з тягою до матеріальної незалежності і розкоші. Порив емоцій може змусити їх переоцінити власні можливості і опинитися в скрутному становищі через витрати коштів на придбання тих речей, в яких нема потреби.

Кожна стихія по-своєму діє на людей. Щоб домогтися успіху в житті, варто почати боротьбу з недоліками і використовувати натуральні камені, які здатні поліпшити позитивні риси і підвищити вашу енергетику.

А яка стихія ви?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector