Те, як людина стискає кулак, может багато розповісти про її характер!

Наша міміка, жести і навіть риси обличчя можуть багато розповісти про особливості характеру. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатися більше про те, що означає стиснений кулак, адже кожен це робить по-різному.

Перегляньте варіанти і оберіть той, який притаманний вам!

Притаманні риси: кмітливість, емоційність, креативність, дотепність.

Особистісні ознаки: ви готові пожертвувати собою заради інших.

Ви швидко реагуєте на ситуації, вмієте підібрати влучні слова та дотепні жарти. У вас є творчі нахили, а у своїй поведінці ви керуєтеся емоціями. Вам важливо дотримуватися гармонії та балансу. У повсякденному житті ви практичні, але тягнетеся до краси. Також ви проникливі, а інколи надто чутливі.

З вами легко знайти спільну мову. Ви вважаєте, що краще промовчати, ніж образити чиїсь почуття. Добробут оточуючих стоїть у вас на першому місці. 

Інколи ваше доброта вилазить вам боком, але ви не вмієте довго ображатися і не здатні на помсту. Важливо, щоб люди, з якими ви тісно спілкуєтеся, не приносили дискомфорту і були з вами на одній хвилі. 

Притаманні риси: відсутність почуття безпеки, чутливість, вміння фантазувати.

Особистісні ознаки: вам подобається допомагати оточуючим.

Ви чутлива, добра та мрійлива особистість. У вас розвинене почуття емпатії та інтуїція. Інколи вам не вистачає впевненості в собі, проте зазвичай у вас багато ентузіазму. Ви допитливі, енергійні та нетерплячі, тому не боїтеся авантюр. 

Вам важливо отримувати схвалення та визнання зі сторони оточуючих. Ви звикли діяти тільки з добрими помислами і прагнете зробити цей світ трішки кращим. На жаль, вашою добротою часто користуються в корисливих цілях.

Однак ви завжди бачите людей наскрізь і розумієте, хто вартий вашої любові, а хто ні. Та у своїх щирих почуттях вам зізнаватися не легко. Часто ви не до кінця розкриваєтеся людям. Негативних емоцій від вас побачити практично неможливо, адже ви рідко сердитеся. 

 

Притаманні риси: креативність, вразливість.

Особистісні ознаки: у вас багато талантів та свій особливий шарм.

Ви кмітливі та впевнені в собі, але часто боїтеся щось втратити. Вам важливо, щоб ваші очікування реалізовувалися. У вас багато друзів, які цінують вашу щедрість, гідність та працелюбність. Завдяки своїй харизмі ви легко заводите нові знайомства. Ви старанно виконуєте те, за що беретеся і невідступно сповідуєте свої принципи.

У вас багато мрій, планів та сподівань. Однак вашу душу тривожить страх невдачі. Вам важливо, щоб поруч були люди, які зможуть вас підтримати і зрозуміти. Провали врізаються у вашу пам’ять, а інколи ви навіть гіперболізуєте ці спогади. Також вам важко владнати своє особисте життя. 

Що нового ви дізналися про себе?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector