Тепер Антоніна Сергіївна не тільки за дорослим сином доглядає, а й онука няньчить, а ще скандали невістки вислуховує. І думає: «Навіщо хотіла, щоб син одружився?»

Антоніна Сергіївна давно хотіла, щоб її син нарешті одружився. Вона вже втомилася за ним доглядати і мріяла, що він перейде в руки турботливої ​​дружини. Адже синові вже 35 років, а сім’ю так і не створив, навіть не пробував. Все їздив на заробітки, а грошей і толком роботи у нього так і немає.

Рано вранці Антоніна Сергіївна готує сніданок і обід своєму дорослому сину, а ввечері з вечерею чекає вдома. І добре, якщо він прийде вчасно, а не затримається і приповзе напідпитку, і буде блукати і приставати з розмовами про несправедливе життя.

А одного разу, син привів дівчину. Антоніна Сергіївна була у нестямі від радості. Жінка і не відразу помітила, що дівчина дуже пошарпана життям. Парочка швидко прошмигнула в кімнату Діми і там пробули до ранку. А вранці жінка, як зазвичай приготувала синові їжу і провела на роботу. У дверях запитала, як звуть дівчину. «Олена, ти її не ображай», – на ходу відповів Діма.

Дівчину цілий день жінка так і не бачила. Тільки з приходом сина, Олена вся заспана пройшла у ванну і назад. Вечерю Діма забрав в свою кімнату. Так тривало цілий тиждень.Антоніна Сергіївна без сина не наважувалася заходити в кімнату, а дівчина так сама і не виходила, поки Діма не повертався додому.

У вихідні Діма з Оленою випивали, а потім голосно з’ясовували стосунки. «Тільки тиждень разом живуть, а вже скандал, що далі буде?», – думала жінка.

Ось після однієї з таких сварок, Олена грюкнула дверима і пішла. Жінка з полегшенням зітхнула, але не надовго. Діма купив букет, цукерки, шампанське, викликав таксі і привіз Олену назад. Так тривало кілька місяців.

Новину про вагітність Олени, Діма прийняв з радістю. Готувати ліжечко, пелюшки, коляску довелося матері. Після пологів, в один день Діма з Оленою і одружилися і зареєстрували сина.

Олена не захотіла годувати грудьми сина, вночі їй спати хочеться і тоді на крик дитини йде Антоніна Сергіївна, щоб погодувати. А Олена може на добу з дому піти, а прийде і кричить: «Пустіть, я тут живу, я законна дружина». Діма покричить і впустить, знову мир і тиша.

Тепер Антоніна Сергіївна не тільки за дорослим сином доглядає, а й онука няньчить, а ще скандали невістки вислуховує. І думає: «Навіщо хотіла, щоб син одружився?». А подивиться на беззубу посмішку внука, і сама із сумом посміхнеться.

Що ви думаєте про поведінку Олени та Дмитра?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector