Тепер я завжди підтримую чистоту на кухні та купила навіть спеціальні квіти. Чому не можна залишати брудний посуд у раковині перед тим, як ви йдете спати

У вас безсоння? Або ж навпаки – турбують нічні кошмари? А ще на додачу зранку прокидаєтеся – а голова просто тріщить. Здається, що вже жодні ліки та снодійні вам не допомагають. Просто ви не там шукаєте проблему. Згадайте: а ви часто залишаєте брудний посуд після вечері, адже втомилися та просто не маєте сил на прибирання? Ще наші предки вірили, що кухня – це особливе місце у квартирі, тому там завжди має бути чисто. 

У цій статті ми поговоримо про брудний посуд. На перший погляд здається, що це просто нісенітниці. Однак, деякі експерти так не вважають. 

1. Здоров’я:

Не варто забувати, що брудний посуд – це чудове місце для розмноження бактерій та комах. Тому на кухні, крім вас, можуть ще господарювати мухи, таргани та інша бридота. Гірше – миші та щурі, які є переносниками різних інфекцій та хвороб. Потурбуйтеся про комфорт та затишок своєї родини, тому треба завжди ретельно мити посуд, виносити сміття та робити вологе прибирання. А ще обов’язково контролювати продукти у холодильнику – викидати все гниле та зіпсоване. 

2. Забобони:

Ще з давніх-давен наші предки вірили, що на кухні живуть різні духи. Ви колись чули про домового? Це така маленька, кумедна істота. Ось, згадайте схожу ситуацію: ви поспішаєте на роботу, але не можете знайти ключі від квартири. Довго нишпорите серед шухляд, заглядаєте у різні куточки – марно. Тому запізнюєтеся на автобус. Як результат – догана від директора та поганий настрій. Це все через те, що домовик на вас образився.

Тому починає вам ось так капостити. Може навіть вночі перекинути вазу чи галасувати. А все через те, що ви не доглядаєте за порядком на кухні – його домівкою. Тому варто помити весь посуд. А щоб задобрити домовичка, то покладіть у далекий куточок ласощі – шматочок цукерки чи печива. 

3. Містика:

Деякі езотерики вважають, що бруд на кухні створює негативну енергетику у родині. Тому люди можуть сваритися, виникають різні конфлікти. А ще раптово хтось починає важко хворіти. Також брудний посуд має великий вплив на ваш фінансовий статок. Тому не дивуйтеся, якщо у вас проблеми з колегами на роботі, мала зарплата й багато боргів. Не дарма ще наші бабусі казали, що дівчина ніколи не вийде заміж за хорошого чоловіка, якщо у неї буде брудна кухня. Така “господиня” тільки відлякує всіх потенційних кавалерів. 

Щоб уникнути таких проблем, варто підтримувати чистоту на кухні. Купити спеціальні органайзери для продуктів. А ще можна поставити спеціальні рослини, які захищають родину та створюють комфортну атмосферу – алое чи навіть вирощувати мікрозелень. Також варто згадати про те, що можна посадити кісточку мандарину чи авокадо.

Ви погоджуєтеся з такою думкою? А як ви доглядаєте за кухнею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector