Ти не заслуговуєш на того, хто повертається. Ти заслуговуєш на того, хто не йде

На цей роздум мене надихнула одна дуже відома цитата:

«Якщо повернеться – значить твоє, а якщо ні – значить, ніколи і не було твоїм».

 

Чомусь так склалося, що всі чоловіки, з якими ми розходилися, все одно старалися повернути мене. Могло пролетіти багато місяців після розірвання стосунків, як вони знову починали стукати у мою душу. 

Кожен з них був іншим. Вони відрізнялися усім, навіть чогось спільного між ними не було, тому і розходилися ми через різні причини.

Причин можна віднайти чимало, адже я дуже серйозно ставилася до стосунків і завжди хотіла, аби партнер теж був максимально готовий до того.

З кимось ми розходилися, бо він не міг повністю забезпечити моїх вимог, хтось йшов, бо боявся відповідальності і не хотів мати сім’ю, а хтось казав, що я фанатик серйозності.

Можливо, вони поверталися, бо теж захотіли чогось значущого і серйозного, може вони відчули, що саме так і має бути. Я ніколи не знала, що насправді ними рухає, не питала чи щиро вони хочуть стосунків зі мною – знову. Мені було байдуже на їхні слова зараз. Одного разу ми розійшлися. Я обірвала все, що нас пов’язувало, тому зшивати все назад не буду.

Ці чоловіки були у моєму житті не назавжди, а тому я сприймаю їхній візит до мене, як те, що їх просто привабило моє тіло, обличчя. Ось вони награлися і вирішили покинути. Мені ж залишали тільки шрами на серці та ріки сліз пролитих на самоті. Тоді, вони зовсім не думали про мене і мої почуття.

Саме тому, зараз я не думаю про їхні почуття, мені зовсім не хочеться переживати ще раз той стан у якому вони мене покидали.

Звісно, я не бажаю для них зла. Навпаки, молю в Бога, аби вони знайшли своє справжнє щастя із такими ж поглядами на життя, аби йшли в ногу разом.

Знаю, люди насправді вміють змінюватися, тому що життя постійно дарує уроки, які закарбовуються в пам’яті. Проте, я переконана, що ваше від вас ніколи не піде. У вас завжди будуть однакові погляди на всі ситуації, ваші конфлікти будуть тільки через те, що хтось у парі мало відпочиває і не більше.

Адже якщо людина дійсно любить вас, вона завжди буде залишатися поруч з вами.

Мені зовсім не треба чоловік, який повернеться. Мені необхідний чоловік, який ніколи не покине мене.

Так, перетерпіти кризу у стосунках зовсім не просто, тому витримують тільки ті, хто дійсно цінує ці відносини. Потрібно шукати людину, яка звикла боротися і долати труднощі, а не ту, яка при будь-якій незрозумілій ситуації просто опустить руки і знатиме лише один вихід – розійтися.

Я потребую чоловіка, який не буде грюкати дверима і зникати на декілька ночей, бо ми посварилися.

Я знаю, що мені необхідний чоловік, який зможе завжди бути поруч, навіть, якщо я поправлюсь, якщо мене окриє прищами і випаде все волосся, адже він полюбить мене не за зовнішність, а за те, яка я людина, який я співрозмовник.

Мені потрібен чоловік, який буде боротися за мої права, адже знатиме, що і я завжди готова стояти за нього до останнього. Я хочу відчувати до нього завжди повагу, теплоту та ніжність. Я хочу бути слабкою поруч з ним.

Насправді, справжня любов ніколи не летить на одному рівні. вона то окрилена, то втомлена, а ми маємо разом витримувати ці коливання, завжди  бути готовими до різних ситуацій, аби разом тримаючись за руки впевнено летіти далі і чекати нового підйому на вершини.

Я вірю, що все життя ми постійно шукали один одного, а коли знайдемо, то наші справи на роботі у житті однозначно покращаться, адже разом – ми супер сила.

Чомусь, я переконана, що мій чоловік ніколи мене не буде ні з ким порівнювати, та й в мене не вистачить навіть здогадок прирівняти його до когось, бо він такий один – найкращий!

Так приємно визнавати, що тебе люблять за твої недоліки більше, аніж за твої прекрасні сторони. Наприклад, я хочу, аби він полюбив мої маленькі груди та губи. Я мрію, аби йому сподобалися мої веснянки, а я буду поважати його необережність та постійно пратиму його сорочки.

Насправді, всім жінкам потрібний чоловік, який буде точно знати, що стосунки не для розваги. Що це доволі серйозний етап в житті з яким не можна гратися і експериментував, адже ти маєш справу з душею і серцем.

А ви погоджуєтеся з цими думками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector