Ти стаєш тим, з ким постійно спілкуєшся

Я вважаю, що одним із найкращих відмінностей людини від тварини є те, що людина з легкістю може передати свої пережиті емоції, висловити почуття та поділитися неоціненним досвідом, який здобувала продовж багатьох років за короткий час іншим, аби вони вже менше витрачали часу на те, що за них вже зробили і могли далі розвиватися з впевненістю.

Звичайно, що далеко не до всіх потрібно прислуховуватися, бо не всі говорять правду або те, що є справжньою істиною, бо ніхто не може відразу зрозуміти їхніх помислів та планів. Так, ви ще й можете подумати, що легко фільтруєте усе, що попадає у ваше життя, але ви дуже помиляєтеся, адже у суспільстві де хтось постійно говорить слово паразит – найближчим часом всі цим словом заразяться і будуть вживати його у своєму житті.

Так само, якщо хтось буде мати шкідливу звичку, то перебуваючи з ним ви теж підсядете на неї, або хоча б спробуєте.

Вирахувати з ким ви спілкуєтеся просто. Бо ви є середнім арифметичним тих людей, якими себе оточили.

Щодня ми входимо під вплив людей. Хтось змінює нас, а когось змінюємо ми. 

Людині важко не послухати думку іншої людини, адже ми вважаємо її розумнішою, кращою і починаємо гризти себе з середини, адже нам починає муляти якась наша звичка і ми її змінюємо під впливом суспільства.

Але хіба не краще, оточити себе людьми, які будуть тягнути вас вверх, які постійно мотивуватимуть та заохочуватимуть ставати досконалішим щодня.

Ось до прикладу дитина. Вона абсолютно всього вчиться, бо повторяє звички батьків, братиків, бабусь та дідусів. Не рідко можна побачити дитину, яка розглядає з цікавістю книжку, але потрібно зауважити, що її мама або хтось із членів сім’ї постійно сидить в книжках.

Дитина думає, що дорослий не може помилятися і створює її модель. Коли ми дорослішаємо, то вплив суспільства не такий помітний на нас, але він значно суттєвіший, бо ми можемо навчитися не тільки того, що постійно роблять вдома, а ще й того, що роблять у багатьох різних сім’ях від своїх друзів, однокласників, а потім колег по роботі.

Тому, якщо вам зараз не подобається ваше життя – змінюйте середовище в якому ви живете. Починайте заводити знайомства з тими, з ким вам комфортно і з тими до якого рівня життя ви прагнете.

А ви погоджуєтеся з висловом: з ким поведешся від того наберешся?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector