– Ти ж сама сидиш без роботи, а мене примушуєш!? – сказала сестра

Подружжя жило у парі вже понад 8 років. Разом вони народили сина, що нещодавно пішов у школу, першокласник. Чоловік – Роман бізнесмен, тому постійно в роботі й ніколи не мав часу на сімейні події, проте він робив все, аби його рідні мали все для повноцінного життя. Його дружина Ольга тішилася життям у розкошах, бо мала дійсно все про що можна тільки мрія і син теж був щасливий.

Ольга виросла у звичайній сім’ї, де мама не мала особливого заробітку, батька Ольга навіть і не знала, та мала вона ще рідну сестру, котра постійно заздрила їй після того, як та вийшла успішно заміж. Та Ольга старалася постійно допомогти своїм рідким то грошенят підкине, то якусь річ придбає, але нічого про це не казала Роману. Та Ользі набридло те, що її сестра тепер просто вимагала з неї гроші, тому і сказала, аби та знайшла собі роботу і чоловіка.

– Ти ж сама сидиш без роботи, а мене примушуєш!? – сказала сестра Ольги Вікторія.

А ще Віка дуже хотіла, аби її сестра оформила на себе кредит на купівлю дорогої автівки, звичайно, аби потім вона і виплачувала вартість машини. 

Звичайно, що Ольга відмовила, бо їй вже набридло за все платити грошима, які зароблять її Роман. Вона ж бо жертвує своїм часом з ним, коли постійно витрачає гроші.

За декілька тижнів до Ольги зателефонувала жінка, яка повідомила про свою вагітність від Романа, а ще сказала, що вони кохають один одного, а Ользі нема чого робити поруч з ним, бо робить його не щасливим.

Ольга не знала що й відповісти, але різко поклала слухавку. Вона вирішила про все поговорити зі своїм чоловіком, адже вона була впевнена у вірності та щирості їхніх почуттів. Та від почутого їй було дуже боляче, часом навіть підозрювала свою подругу у цьому.

Наступного дня Рому надійшло повідомлення від якогось чоловіка із фото, де він обіймає Ольгу із надписом: “Ольга не забуде тієї ночі ніколи.”

Роман звик розв’язувати свої питання відразу, тому навіть не чекав слушного моменту, підійшов до Ольги й показав фото.

– Олю, ходи сюди та поясни, будь ласка, що це означає.

Жінка відразу побігла до Романа. Коли побачила фото, то сама не втямила що це означає.

– Звідки у тебе ця фотографія, – прошепотіла вона.

Роман подумав, що жінка приховувала від нього довгий час свої інтрижки, а тепер всі будуть знати правду.

– Для чого ти мені брехала, що кохаєш? Чому вирішила так опустити мене?

–  Рідний, любий, це зовсім не те, що ти подумав!

– Серйозно? Олю, я не міг навіть подумати, що ти на таке здатна!

– Романе, ти добре подивися на фото. Не розумієш, що я там ще зовсім юна?

– Ти зараз така сама, як і на фото. І цю сукню твою я знаю, ти її часто досі одягаєш! Я прошу тебе, припини брехати! Хто він тобі?

– Це моя шкільна любо. Ми дуже довго були разом, навіть під час навчання в університеті, а вже коли ми мали одружуватися, то він сказав, що розлюбив мене і йде до іншої. Я в той момент не знала як жити далі. Та я поїхала у інше місто продовжувати здобувати освіту, а згодом і тебе зустріла.

– А чому ти мені ніколи про це не розповідала?

–  Та бо я вважаю, що нема чого згадувати про таке.

Коли Ольга розповідала про це, то відчувала не справедливість, адже мала інформацію проти нього. Тому, вирішила йому все розповісти, про той дзвінок незнайомки.

– А знаєш Романе, ти взагалі маєш совість? Хочеш звинуватити мене у чомусь, а сам чекаєш дитину від своєї коханки?

– Що-що? Ти зараз добре себе почуваєш?

– Що ти хочеш приховати? Мені дзвонила твоя любов вагітна і все розповіла. Кажеш їй, що я тебе роблю не щасливою? Я тебе не тримаю! Можеш йти з сім’ї.

– Кохана, але про що ти?

– Ти мені кажеш, що я тобі зраджую, а сам що робиш?

– Рідна, ти напевно щось переплутала. Я тобі повірив і не продовжував конфлікт, тому прошу тебе повірити мені. Я завжди кохав лише тебе і не збираюся тобі зраджувати. Ти моя, а я твій. Все.

Жінка почала плакати, адже зрозуміла наскільки хороші стосунки між нею та її чоловіком.

– Тобі не здається, що нас хтось дуже хоче розлучити? Мені цікаво кому це вигідно та у кого є твої фото? – промовив Роман.

Ольга тихенько стояла, бо все сама зрозуміла.

Як ви думаєте, кому вигідно посварити подружжя?

 

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector