Тобі всього 30 років, а ти на кого схожа!? Що на тобі, що з твоїм волосся та нігтями?

Що може бути мстивіше за жінку, яку зрадили, розрізали душу на маленькі шматочки і викинули у смітник.

Сама такою жінкою є Лариса, яка взагалі не може контролювати свої емоції. Минуло 10 років, а який в тому сенс? 10 років своєї молодості вона витратила на відносини з чоловіком, який з легкістю дозволив собі піти до іншої жінки. 

Іван – був її сенсом життя, але він навіть не попросив вибачення, а зайшов у квартиру забрав свої речі і поставив перед фактом:

– Я кохаю іншу і буду з нею жити! Прощавай!

А що ж робити Ларисі?  Вона дуже довго мучилася, плакала, хвилювалася та потім зібрала свою силу волі в кулак і вирішила, що за будь-яку ціну віднайде коханку чоловіка і точно помститься. 

Лариса знала, що завжди може розраховувати на підтримку своєї найкращої подруги Катерини, з якою вони знайомі ще зі шкільних років.

Тільки вони зустрілися, то Лариса відкрила свою душу та почала плакати, жалітися, а ще й потім запевнила, що просто так цю ситуацію не залишить і таки зробить пекло для коханки розлучниці.

Катерина заспокоювала і запевняла:

– Все буде добре! Ми їй ще покажемо з ким має справу. Я точно не допущу того, аби тебе хтось ображав. Ти всі 10 років була звичайною тінню свого чоловіка, а тепер новий час. Він ще сам прибіжить до тебе і буде просити, молити про пробачення.

Прокинувшись, Катя відразу зателефонувала подрузі:

– Ларочко, ми розпочнемо негайно! Хутко стань перед дзеркалом! Стала? Ну і що? Все подобається? Тобі всього лиш 30 років, а ти на скільки років виглядаєш? Ти постійно витрачала свій час для того, аби ощасливити Івана. Як не тортик печеш, то якусь особливу страву з грузинської кухні. Так ти ще й прасувала, прала, прибирала – все сама! Навіть до перукаря його записувала і замість нього йому одяг купувала. А собі ти коли останній оновлювала гардероб? Ти ж в мене справжня красуня, Ларисо! Просто зараз ми підемо у салон. Тобі там гарненько підберуть нову зачіску, колір волосся, зроблять манікюр, а потім поїдемо оновлювати твій стиль!

Проте, жінки були ну дуже хитрі. Спочатку вистежили коханку Івана, аби зрозуміти як вона виглядає і як зробити, що зробити для того, аби Лариса повернулася зі своєї відпустки у офіс у новому образі. До речі, Лариса і Іван працювали разом, ще й в одному кабінеті.

Уявіть, яка в нього реакція буде? Дівчата теж вже не можуть дочекатися цього моменту.

Ну що ж, розлучниця була блондинкою з дуже короткою стрижкою, тому Ларисі зробили розкішний благородний каштановий колір, порекомендували типи укладок і заборонили носити хвостики!

Також, підібрали хорошу косметику, показали, як робити себе ще красивішою, хоча Лариса не фарбувалася вже 8 років і зовсім відвикла від цього. 

Проте, коли вона йшла вулицею і ловила на собі погляди чоловіків, то отримувала одне задоволення, тому все активніше дбала про свій зовнішній вигляд.

Звичайно, що і до стиліста пішли, аби він точно і тонко підібрав одяг, що в нього безпрограшно вийшло.

– Ларо, я тебе взагалі не впізнаю! Ти була красунею, але зараз ти – королева, богиня! – Сказала Катя.

Нарешті вони спалили увесь мотлох та старі речі, що нагадували Ларисі про шлюб, а ще Катя сказала:

– Згадай казку про Попелюшку. Хіба принц закохався у дівчинку, яка постійно працювала, була не дуже доглянутою, адже не мала часу на себе. Принц полюбив розкішну дівчину, у якої були кришталеві туфельки, гарна сукня та усміхнене обличчя. Суть зрозуміла? Переставай вмикати режим домогосподарки та дивуй усіх своєю красою та розумом!

Минув ще один день після перевтілення і Лариса зовсім забула про свого колишнього, адже її переповнювали почуття любові до себе.

Дві жінки чекали того дня, коли Іван загубить свою щелепу. Дня Х! Вперше Лариса так хотіла на роботу.

Барабанний дріб, Лариса летить на роботу. За нею шлейф дорогих парфумів, свіже обличчя, доглянутий вигляд та неперевершений образ стильної молодої жінки. Вона йшла впевнено та з посмішкою на устах.

Колеги взагалі були шоковані цими змінами. Одна із найкращих товаришок сказала:

– Ми думали, як це тебе заспокоїти і налаштувати на роботу, а тепер розуміємо кого зараз дійсно треба втішати! Мабуть, будемо свідками чоловічих сліз, а не жіночих.

Всі почали сміятися та робити щирі компліменти Ларисі, а жінка ще більше розцвіла.

Ну ось, той момент. У кабінет зайшов Іван. 

Лариса просто дивилася прямо в його очі, а там океан емоцій. Спочатку здивування та захоплення, а тепер обурення, злість і взагалі не зрозуміло що. Жінка відчувала смак перемоги.

– Ти? Це – ти? – пробурмотів Іван не впевнено.

– Так, я. А що?

Після робочого дня Іван чатував Ларису біля виходу і сказав:

– Нам терміново потрібно поговорити!

Лариса впевнено пройшла повз, навіть не затрималася, бо зовсім не мала бажання розмовляти з ним сьогодні.

Ввечері дві подруги були вимушені обговорити всі деталі даної події і грандіозно відсвяткувати.

– Ми з тобою чудова команда! Прекрасно, що ми нікому не нашкодили фізично. Головне, що коханка Івана не винна в тому, що твій колишній – козел! Сам пішов, ти його з дому не виганяла. А зараз. Що ж тепер, хоче повернутися до красуні, в якої кавалерів хоч відбавляй. Зрозумів твою цінність?  Перш за все це перемога над самою собою! Ти змогла взяти себе вчасно в руки і перебороти всю лють та біль, бо ти прекрасна! Легко позбутися конкуренції можна з користю для себе і нікому в обличчя кислоту не виливати. До усього потрібно з розумом, проте холодним розумом. Разом ми змогли усе перемогти! Я вірю, що твій Іван зараз сидить в якомусь барі, плаче і п’є міцний алкоголь. А що йому ще робити? Втратив і все! Навіть не думай його до себе підпускати.

Жінки проговорили до самої ночі, а потім на ранок до Лариси почав телефонувати Іван. Він просив пробачення, молив про те, аби жінка дала йому другий шанс, адже він дійсно її любить і нікого кращого за неї нема!

Лариса просто посміхнулася і запевнила, що в Івана немає шансів повернути все, що було раніше, адже цінувати потрібно те, що маєш, а не е, що втратив.

А у вас є така подруга?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector