Топ-11 фільмів у жанрі комедія для вашого вечора

Розслабитися після робочого дня чи тижня — необхідно кожному. Відпочивати вдома, переглядаючи комедію, повністю розслабитися — ідеальний варіант. Чи не так? Тому, ми пропонуємо підбірку кінокомедій, які вам точно сподобаються.

Чому саме комедії? Бо інші жанри змушують переживати, багато думати та напружуватися. А ось комедії — легкий жанр, який створений для повного перезавантаження.

Запропонована підбірка створена для покращення твого настрою.

1.»Круті чуваки»

2. «Одного разу в Ірландії» або»Ірландець»

На жаль, фільм ще не дублювали українською мовою, проте він прекрасний.

Фільм розкриває особливості життя мешканців Ірландії. Сержант Джеррі Бойл потішить тебе веселою вдачею і відмінними жартами. Його ставленню до життя варто повчитися.

3. «Озброєні та небезпечні» або «Копи в спідницях»

Ці двоє — абсолютно інші. Їхня історія надихає жити драйвово. А Сандра Булло — змусить надірвати животик від сміху.

4. «Піймай шахрайку! Якщо зможеш…»

Хоча він упевнений, що нічого такого не робив, але факти — річ уперта. Рахунки з банку, повідомлення з готелів і дорогих ресторанів говорять зовсім про інше. І він не розуміє, як довести всім, що йому не треба купувати жіночий одяг XXXL розміру та щодня снідати лобстерами у Флориді. Все дуже просто — Сенді загубив свої документи й тепер хтось безжально тринькає його гроші. Доведеться самому шукати злодія. Заспокоює лише те, що принаймні відомо, як його звати.

5. «Дівчина без комплексів»

Вона не уявляє свого життя без запальних і відривних вечірок. Для написання нової статті Еммі знайомиться з Аароном, суперсерйозним молодим хірургом, і розуміє, що закохалася… Суцільна підстава з цим коханням — доведеться перевертати життя з ніг на голову.

6. «Дружина на прокат»

 

Дженіфер Еністон, як завжди неперевершена і вона гарантує дві години сміху.

7. «Зелена книга»

Фільм, який отримав Оскар — тут без зайвих слів, просто подивіться.

8. «Шахрайки»

Сюжет обертається навколо двох аферисток і їх жертви. Одна з шахрайок — шахрайка вищого класу, що віддає перевагу тонкі афери, довге планування і великий куш, обертається в багатих і знатних колах. Інша ж — нижче рівнем, зазвичай працює за простими й швидким схемами в стилі «урвав і втік». І раптово їхні інтереси зіштовхуються.

9. «Загадкове вбивство»

Комедія-детектив та актори, котрі стали своїми для кожного кіномана.

10. «Плейбой під прикриттям»

11. «Освідчення»

Амбіційній та владній начальниці, загрожує депортація з американського міста-гіганта до Канади. Щоб урятувати кар’єру, вона змушена вийти заміж за свого підлеглого… Перед «щасливчиком» постала дилема – погодитися або звільнитися. Та чи вдасться парочці переконати всіх у щирості почуттів?

Поділіться своїми улюбленими комедіями. Який жанр фільму найбільше подобається і чому?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: