ТОП-5 секретів пишного цвітіння гладіолусів на вашій клумбі

Кого тільки не вразили своєю ніжністю та яскравістю водночас прекрасні квіти – гладіолуси.

Вони стали прикрасою майже у кожному подвір’ї, адже ці рослини не дуже вибагливі і завжди тішать око своєю красою.

Та для того, аби отримати прекрасний букет із цих квітів на своїй клумбі варто знати про ці 5 секретів.

  1. Північноамериканські сорти гладіолусів рідко коли звикають до нашого клімату та є дуже вибагливими, тому найкраще обирати сорти вітчизняні, або російські.
  2. Гладіолуси обожнюють сонце, тому найкраще ростимуть саме на сонячній стороні подвір’я. Так, у тіні вони теж ростуть, просто будуть пізніше на 15-20 днів розпускатися.
  3. Не бійтеся глибоко посадити гладіолуси, а навпаки – робіть це умисно. Якщо, звісно, хочете, аби рослина виросла рівною, а не кривою. Глибина 15-20 см – ідеальна для висаджування.
  4. Якщо літо досить дощове, то потрібно засипати кореневі бульби піском, аби рослину не вразили різні непрохані інфекції.
  5. Підживлюйте гладіолуси хоча б три рази на літо.

Перше – коли у рослин з’явиться третій лист: по 2 ст. ложки аміачної селітри і суперфосфату. 1 ст. ложка сульфату калію на 10 л води. Норма витрати – відро на 1 кв. м.

Друга – коли з’явиться шостий лист: по 1 ст. ложці сульфату амонію, суперфосфату і сульфату калію на 10 л води. Норма витрати – відро на 1 кв. м.

Третя – як тільки з’являться бутони: 2 ст. ложки суперфосфату і 1 ст. ложка сульфату калію на 10 л води. Норма витрати – відро на 1 кв. м

А ви любите гладіолуси?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector