ТОП-7 найпоширеніших помилок у макіяжі

Цих помилок допускалась кожна. Поспіхом на навчання чи на роботу, нерідко доводилось нехтувати такими, здавалось би, простими правилами нанесення косметики. Мовляв, до експертного макіяжу далеко – та й старатись нічого. Вистачить тільки підкреслити ті чи інші риси обличчя, і ефект гарантовано. У дійсності, усе складається протилежним чином. Доволі часто саме завдяки макіяжу шкіра втрачає бувалу свіжість та молодість. Декоративна косметика, як і будь-який інший інструмент, вимагає вмінь і дотримання інструкції з його використання. Але ж завжди приємніше вчитись не на своїх помилках, а на чужих. Чи не так?

Перша помилка – шкіра не підготовлена.

Чорні цятки, акне, сухість шкіри чи жирний блиск – усе це може стати наслідком невдалого макіяжу. І, на превеликий жаль, подібну тенденцію не складно простежити навіть серед звичних перехожих. Без жодних сумнівів, таке колись траплялось і у тебе. У день, коли не було часу чекати, поки шкіра вбере зволожуючий крем та матуючу базу. І ти поспіхом замасковувала наслідки усіх попередніх “квапливих ранків”. У таких випадках краще надавати перевагу ретельно очищеній і зволоженій шкірі. Щонайменше, подібне рішення виглядатиме більш виграшно, порівняно з нанесенням косметики на непідготовлену шкіру.

Друга помилка – тон перед фарбуванням очей.

Тіні та туш, наскільки вони би не були якісними, схильні до осипання. Особливо це стає помітно упродовж дня. Втім, і цю проблему можна вирішити. Варто тільки дещо змінити послідовність нанесення макіяжу. Спершу база під тіні, потім тіні-олівець-підводка-туш, і тільки після – тональна основа.

Третя помилка – тональна основа не збігається з тоном шкіри.

Напевно, невідповідність кольору шиї до тону обличчя є однією із найпоширеніших помилок сучасних красунь. Що прикро, не кожній вдається підібрати тон під шкіру правильно. Чи то освітлення у магазині було не те, чи то консультант дав хибний номер – результат не змусить на себе чекати. Втім, трапляється й інше. Любительки засмаги активно ніжаться під літнім сонцем, а згодом користуються усе тим же тональним кремом, що і взимку.

Як же правильно обрати тон крему? Перед придбанням варто тільки нанести незначну частину тональної основи на щоку, в районі підборіддя. Якщо при природному освітленні різниці в тоні між обличчям і шиєю не помітно – можна брати.

Четверта помилка – туш одним шаром.

Що ж, тут і пояснювати нічого. Як правило, після одного покриття вій тушшю ефекту “як із реклами” навряд вийде досягнути. Інша справа – туш у кілька шарів. Єдине, що варто взяти до уваги – це спосіб нанесення та часові проміжки. Між кожним покриттям необхідно дати фарбі висохнути. А ще, для найбільш виразного погляду варто промальовувати вії різкими рухами, від коріння і до кінчиків.

П’ята помилка – чорний олівець для брів.

Ні в якому разі не слід наводити контур брів олівцем, що на кілька тонів темніший за твій природній колір брів. Мета макіяжу брів – не затемнення, а надання форми. Найкращим рішенням, за словами візажистів, стануть спеціальні тіні для брів на тон світліші природніх. Із спеціальними тінями ваш макіяж не тільки стане стійкішим, але й додасть вашому обличчю бажаної свіжості.

Шоста помилка – підводка на нижніх повіках.

Підводка на нижніх повіках – зіпсований макіяж неминучий. Так чи інакше, упродовж дня у результаті певних факторів фарба розтікається. У кращому випадку, вона повністю стирається. У гіршому – під очима утворюються не надто привабливі силуети темних кругів.

Сьома помилка – темний контур губ.

Варто бути обережним із контуром губ. Так зване візуальне “збільшення” може не тільки створити враження неохайності, але й суттєво зістарити обличчя. Особливо якщо ти використовуєш олівець на кілька тонів темніший кольору помади. Завжди найкращим рішенням буде білий контур. Він те тільки здаватиметься природнім, але й дещо додасть такого бажаного об’єму.

 

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector