Це дійсно правда! Характер та поведінка жінки у стосунках залежить від пори року, коли вона народилася

Наш характер та життєва доля залежать від багатьох факторів. Особливо на це впливає пора року, коли ми народилися. 

Зима

Здається, що увагу таких жінок дуже важко завоювати. Однак, якщо поруч знаходиться гідний чоловік, то така жінка вже ніколи його не відпустить. Їх не лякають життєві негаразди та труднощі, вони готові на все заради кохання. Жінки, які народилися взимку, ніколи не витрачатимуть свій час та енергію на непотрібних людей. Здається, що у них надто мале коло друзів. Однак насправді вони обирають тільки тих людей, яким довіряють. 

Жінка обирає того чоловіка, який здатний протягнути руку допомогти, завжди підтримати та розрадити добрим словом. Заради коханого вони готові гори перевернути.

Весна

На перший погляд здається, що це неприступна та сувора жінка.  Але насправді вона дуже вразлива та її легко можна образити. Звісно, що вона не покаже вам цього, а переживатиме все самостійно. Настрій дуже мінливий – буквально декілька хвилин тому вона аж сяяла від щастя, а зараз вже сердита. Якщо ж ви образили жінку – готуйтеся до великого скандалу. Так що краще одразу перепросити за такі образливі слова. Однак, не варто забувати про те, що така жінка може помститися у будь-який момент. 

Поруч з собою вона хоче бачити того чоловіка, який зможе приборкати її норовливий характер. Вона не буде покірно слухати першого зустрічного, а шукатиме саме того, який сильний духом та характером. 

Літо

Такі жінки з радістю готові до будь-яких пригод, обожнюють подорожувати та розважатися з друзями. Однак, у стосунках полюблять бути головними та хочуть, щоб всі дослухалися тільки до її точки зору. Рідко здається та з ними дуже важко сперечатися. Така жінка хоче самостійно вирішити, який ремонт робити, де краще відпочивати та який фільм переглядати. Часто з ними важко знаходити спільну точку зору, але треба постаратися. 

Осінь

Жінка, яка народилася восени, ще той скептик. Особливо, якщо справа стосується кохання. Вони намагаються не піддаватися емоціям, адже вважають, що вся ейфорія швидко зникає та партнери можуть набридати. Немов настають сірі будні, які більше не приносять щастя та радості. Причина дуже проста – важкий досвід у минулих стосунках. Адже така жінка не хоче знову комусь відкриватися та боїться довіритися. Вона хоче бачити поряд з собою чоловіка, який подарує комфорт, спокій та затишок. І, повірте, про таку людину вона буде завжди піклуватися та віддаватиметься таким стосункам на повну. 

І ви вірите у таку характеристику? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector