Це проста і сувора правда: якщо він не намагається зробити вас щасливою – ви йому не цікаві

Якщо чоловік зацікавлений у відносинах, його ніщо не зупинить. Точніше, єдина людина, яка може перешкодити йому досягти мети, – це ви самі. Все інше – не перешкода і не причина.

Коли мова заходить про любов, деякі вважають, що жінка не повинна робити перший крок. Чому ж так? Не тому, що чоловік за своєю природою є мисливцем, і якщо жінка першою проявляє ініціативу, то, тим самим, відбирає його хліб? Чи правда, що, якщо чоловік зацікавлений, він буде добиватися прихильності дівчини усіма мислимими і немислимими способами?

У сучасному світі жінки досить часто першими роблять крок у відносинах і часом, домагаючись своєї мети, поводяться дуже агресивно.

По правді кажучи, чоловік може відповідати взаємністю наполегливій жінці. Однак велика ймовірність, що він буде не досить серйозно сприймати такі відносини. Він буде постійно шукати відповіді на запитання про те, чи може він знайти когось кращого. Чоловікові необхідно відчувати, що він мисливець, а не навпаки.

Уявімо, що чоловік не зацікавлений у відносинах. Ви дійсно думаєте, що поспостерігавши, наскільки сильно в ньому зацікавлені, він проявить такий ж пристрасний інтерес у відповідь?

Жорстока правда: які б витончені виправдання ви не знаходили тому факту, що чоловік пасивний, всі вони виявляться в результаті помилковими.

Чоловік, який щиро хоче бути з вами, буде старатися зробити для цього все. Якщо він не починає «полювати» і не проявляє ніякої зацікавленості можливими відносинами, вам доведеться рано чи пізно змиритися: ви просто йому не цікаві. Все просто.

Якщо чоловік дійсно хоче бути з вами, його ніщо не зупинить. Точніше сказати, єдина людина, яка може перешкодити йому досягти мети, – це ви самі. Все інше – не перешкода і не причина.

Чоловіки думають не так, як жінки. Усвідомивши, що чогось хоче, він робить все для того, щоб це отримати. Як правило, чоловік не соромиться і не боїться завойовувати жінку, до якої його тягне. Навіть якщо він не може ось так відразу взяти і відкритися вам, рано чи пізно він дасть зрозуміти, що ви йому подобаєтеся. Не сумнівайтеся в цьому.

Це закладено в чоловічій природі. Чоловік робить перший крок. Він тримає ситуацію під контролем. Він намагається завоювати серце вподобаної дівчини. Так проявляється його мужність.

У разі жінок, все трохи інакше. Вони вміють знаходити причини, що їм щось потрібно або не потрібно. Це стосується не тільки матеріальних благ, а й чоловіків. Жінки знаходять пояснення і переконують себе в тому, що їм хтось подобається чи не подобається. У разі чоловіків, все простіше. Вони або відчувають потяг, або ні.

Якщо чоловік упевнений в тому, що у нього є шанс на відносини з дівчиною, він обов’язково відкриє на неї «полювання» і докладе всіх зусиль для того, щоб бути поруч з нею.

Є деякі речі, про які жінка повинна знати. Попри те, що “полює” чоловік, дівчині теж необхідно включитися в цю “гру”. Їй варто бути відкритою до цього спілкування.

Якщо ви також зацікавлені у відносинах, як і ваш «мисливець», ви можете подати йому «сигнал до дії»: бути милою і чуйною. Все це може привести надалі до прекрасних відносин.

Якщо ж жінка буде демонструвати тільки холодність і байдужість, то, врешті-решт, залишиться одна.

Чоловіки, як правило, дуже гостро сприймають відмову. Проте, вони отримують її частіше, ніж жінки.

Для закоханого чоловіка – відстань не є перешкодою. Навіть якщо кохана жінка живе на іншому кінці світу, він все одно знайде спосіб щодня нагадувати їй про свою любов. Якщо ж чоловік не зацікавлений, він навіть і пальцем не поворухне, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Ви зустріли чоловіка, який вам сподобався? Він хороший, привітний і товариський? Він вам подобається, але не проявляє романтичного інтересу? Швидше за все, він сприймає вас як друга.

Коли жінка дійсно приваблює чоловіка, він не намагається приховати емоцій і почуттів. Він не поводиться з дівчиною так, як він звик спілкуватися з друзями. Він обов’язково покаже, як багато вона для нього означає.

Якщо ви дійсно подобаєтеся йому, він буде дзвонити і писати. Він запросить вас на побачення і буде робити компліменти. Він не дозволить нікому і нічому перешкодити розвитку вашого спілкування. Чоловіки так влаштовані. Вони з нетерпінням чекають шансу зробити перший крок.

Якщо чоловік не проявляє ніякої ініціативи, саме час відпустити цю історію і почати рухатися далі! Вам потрібен той, хто буде готовий доводити, що зацікавлений в вас так само сильно, як і ви в ньому (або навіть більше).

Як ваш партнер проявляв до вас увагу на початку стосунків?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector