Цей 21-денний план ходьби позбавить вас від 5-7 кг зайвої ваги!

Сидяче положення та пасивний спосіб життя – одна із основних проблем ХХІ століття. Від цього виникає низка захворювань, серед них – проблеми із опорно-руховим апаратом, кровообігом та лімфатичною системою. Усе це можна вирішити та ще й схуднути на додачу – варто тільки прикласти зовсім трохи зусиль і часу.

До вашого розпорядження – 21-денний план ходьби, що підходить для всіх не залежно від віку чи фізичної підготовки. У результаті, ви позбудетесь зайвих кілограмів без змін у харчуванні. План має поділ на три частини: легкий, помірний та інтенсивний.

Тиждень перший

Ходьба у помірному темпі – зранку та ввечері. У перший день одна прогулянка повинна тривати 5 хвилин, із кожним наступним днем збільшуйте показник часу на дві хвилини. І до кінця тижня тривалість спортивної ходьби зросте до 17-20 хвилин (зранку і ввечері однаково).

Тиждень другий

На другий тиждень темп буде змінним. У результаті, це активізує метаболізм та спричинятиме ефект посиленого спалювання калорій. А все тому, що організму доведеться підлаштовуватись щораз під новий тип ходьби. До прикладу, у перший день другого тижня ми 2 хвилини ходимо помірно, потім 10 хвилин інтенсивно, а після – знову 2 хвилини помірно.

Другий день – 20 хвилин помірної ходьби. На третій день легко прогулюємось упродовж п’яти хвилин, а потім різко 12 хвилин швидкої ходьби. Четвертого дня варто ходити 20 хвилин помірно – але в інший період. День 5-ий: 5 хвилин легкої ходьби – 15 хв. швидкої – і знову 5 легкої. На шостий день повторюємо четвертий – 20 хвилин у будь-який час. А сьомого дня 5 хвилин ходимо легко, 18 інтенсивно і після – знову 5 легкого ходу.

Тиждень третій

Першого дня практикуємо ходьбу по сходах. Лише піднімаємось і спускаємось упродовж десяти хвилин, згодом же 2 хвилини спокійно прогулюємось. На 2-ий день – 20 хвилин. На третій день 12 хвилин сходами, після чого 2 хвилини швидкої ходьби. На четвертий – 25 хвилин помірної ходьби і 12 присідань, у два повтори. П’ятого дня ходимо сходами 20 хвилин, після чого гуляємо ще три. На шостий день третього тижня вас очікує 25-хвилинна помірна ходьба, а на сьомий – 20 швидкої та 3 легкої.

Пройдіть бодай один тритижневий курс по схудненню і покращенню здоров’я за допомогою ходьби – і ви здивуєтесь, наскільки спортом займатись легко! Як приємний бонус, ви нарешті позбудетесь таких набридливих зайвих кілограмів. Втім, цього разу вони не повернуться. Адже є ще один важливий пункт – після завершення плану необхідно ввести за звичку прогулюватись щодня упродовж 30-40 хвилин. І, якщо з’явиться бажання, 21-денний план можна повторювати знову і знову.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector