Ці два типи жінок чоловіки вважають найчарівнішими

Це не просто слова. Психологи довели, що так все і є насправді!

Загадка з загадок: століттями представниці прекрасної статі намагаються вивести для себе формулу жіночої привабливості. Які риси характеру, яка поведінка притягують чоловіків, як магнітом?

Природно, скільки хлопців у світі – стільки й уподобань. Але все ж існує два типи жінок, які завжди подобалися і подобаються всім чоловікам. Що б вони там не говорили і яких би денді з себе не розігрували.

До речі, ви, напевно, помічали, як іноді мало не всі хлопці на курсі в університеті закохані в одну дівчину. Або колеги на роботі дивляться лише на одну дівчину, при цьому – далеко не найкрасивішу. «Що ж всі в них знаходять, чого немає в інших?» – цікавитеся ви.

Швидше за все – нічого, крім того, що вони належать до одного з двох типів жінок, яких чоловіки вважають чарівними. Насправді ж кожен з них шукає споріднену душу, а не модель для виступу на подіумі.

У цій статті ми розповімо про два типи поведінки, які притягують чоловіків. І це не просто слова. Психологи довели експериментальним шляхом, що так все і йде насправді!

1. Жінка-мати

Згідно з дослідженнями вчених, дівчата підсвідомо шукають у своїх партнерах риси свого батька (навіть якщо відносини з ним і не склалися), а чоловіки – те, що нагадує їм про матір.

Це настільки глибоко закладено в підсвідомості, що тут ми собі не господарі. Швидше за все, тяжіння пов’язано з нашими дитячими спогадами. Адже було так затишно і спокійно поруч з мамою, чому б не повернути це неймовірне почуття безпеки і безмежного щастя знову?

Іншими словами, наш ідеал відносин і справжнього Дому – родом з дитинства. Ми не можемо повернутися туди, тому тягнемося до всього, що викликає колишні емоції.

Ось чому чоловіків так притягує цей тип – Жінка-мати. Ці дорослі і сильні хлопці десь в глибині душі залишаються маленькими і беззахисними хлопчиками. А значить – хочуть турботи, безумовної любові, тепла, смачних борщів і сирників (як у мами) і затишного будинку (теж – як у мами). І головне – щоб жінка піклувалася і любила дітей.

Не поспішайте зараховувати таких хлопців до маминих синків. Це зовсім не те! Насправді мова йде про первісний інстинкт людини, коли перед нею було всього два завдання: вижити як виду і залишити після себе потомство. «А хто, як не мама, допоможе в цьому?!» – підказує підсвідомість.

Доктор Джой Бразерс стверджує, що практично всі чоловіки на підсвідомому рівні шукають риси своєї матері в партнерці.

Він пише: «Наші матері залишають такий глибокий слід у серці, що ми потім все життя шукаємо знайомі риси в тих жінках, яких вибираємо. Доходить до того, що нас приваблюють навіть інтонація голосу, тип фігури, звички і почуття гумору, як у мами. Тому, якщо матері дбали про нас і ставилися з теплом і ніжністю – шукаємо таких же м’яких жінок. Якщо вони були сильними та вольовими – шукаємо «партнера-товариша».

Матері надають незабутній вплив на своїх синів: вони не тільки закладають у дітях образ майбутньої дружини, але своїми зауваженнями і коментарями продовжують впливати на вибір навіть тоді, коли ті стають дорослими.

Таким чином, якщо мати була ласкавою і милою – чоловіки шукають ласкавих і милих дівчат. Адже вони такі ж, як мама! Така дівчина зможе створити атмосферу в домі, яка буде нагадувати ту, що була в дитинстві.

І, навпаки: якщо мати була депресивною і її настрій змінювався раз п’ять в день, то сини виростають чоловіками, яких лякають любов і ніжність. Адже вони, з дитячого досвіду, можуть в одну секунду змінитися агресією або байдужістю. З цієї причини такі хлопці можуть втікати від подруг, як тільки відчують тепло і турботу.

2. Жінка-друг

Чоловіки далеко не завжди шукають в жінці тільки фізичну привабливість і сексуальність. Досить часто їм потрібен друг, з яким запросто можна поговорити про все на світі, розповісти про начальника-самодура або піти на футбольний матч.

Так що жінки глибоко помиляються, коли говорять, що чоловікам «тільки одне і треба». Ні, не всі хлопці хочуть красивих «барбі» з пропорціями 90-60-90. Багатьом потрібен справжній друг, з яким можна поділитися своїми міркуваннями та ідеями.

Ключ до міцних, здорових і довгострокових відносин в даному випадку – це володіння тими рисами характеру, які чоловік шукає в справжньому другу.

Бути «другом», до речі, зовсім не виключає прекрасного сексу, який ще більше зближує. Але на першому місці, звичайно, вміння слухати і підтримувати. Тобто – талант дружити.

Доктор Джон Готтман в книзі «7 принципів щасливого шлюбу, або Емоційний інтелект в любові» пише про те, що якщо ви і ваш чоловік вважаєте один одного кращими друзями – це дуже добра ознака. Адже глибока дружба є основою щасливого шлюбу.

Готтман пояснює, як повинна виглядати ця дружба:

«Дружба в шлюбі ґрунтується на взаємній повазі і радості від спілкування один з одним. Такі подружжя, як правило, добре знають один одного: що кому подобається, які у кого примхи і «таргани», як заспокоїти або розсмішити партнера. Подружжя-друзі дуже поважають один одного і висловлюють цю любов усім серцем і кожен день».

Яких чоловіків ви вважаєте найкращими партнерами для стосунків?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector