Ці речі і звички нещадно старять жінок

Ми так боїмося зморшок, сивого волосся, бо знаємо, що це основні вісники старості. 

Але ми забуваємо про одну дуже важливу річ: ніщо так не видає вік жінки, як її стильні звички. 

То з чого ж варто починати процес свого омолодження?

  • Забудьте про яскравий макіяж – звичка наносити кольорові тіні, кілька шарів рум’ян і туші нехай залишається в минулому. Кричущий мейк може підкреслити усі нерівності Вашого обличчя, при тому “накинувши” до віку ще кілька років. 

  • Зайва вага – ніхто не може заперечити той факт, що іноді солодкі пончики, шоколад і смачна випічка – це джерело гарного настрою і заряду на цілий день. Але що відбувається потім – коли запаси починають відкладатися на боках? Недоліки фігури – це проблеми, що не зникають, а тільки загострюються з віком. Якщо Вам колись вдавалося виглядати у формі без особливих зусиль, то не сподівайтеся, що після 40 щаститиме й надалі. 

  • Слідкуйте за своєю мімікою! Звичка постійно прижмурюватися погано впливає на вигляд Вашого обличчя. З’являється глибока зморшка на переніссі і багато менших на чолі. В літній період обов’язково подбайте про купівлю сонцезахисних окулярів.

  • Звичка забувати про воду – дуже згубно впливає на зовнішній вигляд у будь-якому віці. Як не крути, а добовою нормою H2O організм треба підживлювати! Додаткового зволоження потребує й наша шкіра, тому варто підібрати крем, який ідеально виконувати це завдання. 

  • Відсутність манікюру – іще одна річ, яка видає вік жінки. Недоглянута кутикула і суха шкіра – справжнісіньке зло для тих, хто з усіх сил прагне приховати деякі паспортні дані. Не забувайте про те, що в сумочці кожної поважної леді має бути крем для рук і олійка для зволоження кутикули. 

  • Звичка одягати стару білизну – новий і сучасний бюстгальтер – це не лише про комфорт і привабливість, але й про жіноче здоров’я. Вдало підібраний елемент спідньої білизни може запобігти застою лімфи і розтяжок, яких так часто бояться жінки. 
  • Як би дивно це не звучало, але правило широких і натуральних брів на жінок 40+ не поширюється. Темні “шевелюри” над очима створять ефект втомленого і сердитого обличчя. Краще звернутися по допомогу до фахівця, який вдало підбере потрібну форму і колір брів для Вашого обличчя.

Які “шкідливі” б’юті звички є у Вас?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector