Цікаві факти про роботу мозку, які доводять, що ми здатні на все

Мозок людини – це дивовижна річ. Він може допомогти нам досягти всі поставлених цілей, а може навпаки, загальмувати весь процес. Для того, аби максимально використовувати свій мозок та отримувати все бажане, нам необхідно краще розуміти принцип його роботи. Ці факти можуть вам допомогти.

Для мозку реальність і фантазія – це одне і те ж саме

Людина постійно про щось думає, це можуть бути фантазії, або навіть реальні справи. Проте, ми повинні розуміти, що сам мозок не дуже розуміє де реальність, а де фантазія. Саме тому, люди, які часто літають у своїх мріях набагато щасливіші та здоровіші. Організм сприймає плацебо, як справжній фармацевтичний препарат.

Розумова робота не втомлює мозок

Насправді, нам лише здається, що ми стомлюємося, коли багато працюємо. Це більше викликано нашими емоціями та почуттями. Якщо ж зрівняти аналізи крові, яка протікає через мозок зранку та після робочого дня – істотних змін ви не помітите. А ось кров з вени буде відрізнятися.

Частіше за все, мозок працює на «автопілоті»

Якщо порівняти наші думки за декілька днів, то можна зробити висновок, що вони майже однакові. Мозок запам’ятовує про що ви думали вчора і крутить ці “мультики” у вас в голові знову і знову. Саме тому, людям з песимістичним світоглядом дуже важко змінити життя та побачити позитив. Інколи, необхідно проводити детокс!

Ми бачимо те, про що думаємо

Думки матеріалізуються і це факт. Наприклад, я завжди хотіла поїхати у Париж і мене постійно переслідували нагадування про це місто: французька музика, французька пекарня, французькі парфуми та реклама з Ейфелевою вежею! Якщо ви хочете змінити свій світ – змініть думки.

Мозок треба тренувати, як м’язи

Для того, щоб мозок добре працював, його необхідно постійно тренувати. Для цього чудово підходять різноманітні задачі на логіку, судоку, фізичні вправи на свіжому повітрі, правильне харчування, міцний сон, танці та подорожі!

Мозок ніколи не відпочиває

Як не дивно, але мозок просто не вміє відпочивати. Він працює навіть вночі, коли весь організм спить. До речі, вночі він працює ще активніше, ніж вдень!

Життєво важливо періодично «відключатися»

Негативні думки можуть стати причиною виникнення різноманітних захворювань і це доведено вченими. Саме тому, не варто перенапружуватися. Якщо ви розумієте, що просто тонете в негативі – зробіть перерву та займіться активним відпочинком. Ваш мозок буде зайнятий іншою діяльністю і перестане нагадувати про негатив.

Забувати – це добре, так ми зберігаємо гнучкість нервової системи

Щоб запам’ятати щось нове, наш мозок змушений стерти з пам’яті щось старе. На щастя, ми можемо обирати, що забувати, а що запам’ятовувати. Вам необхідно просто декілька разів повторити інформацію, яку необхідно запам’ятати.

Мозок не відчуває болю

Сам мозок болю відчувати не може в принципі, оскільки в нього немає необхідних рецепторів. Але на біль він реагує, та й судини, нерви та тканини, якими він оточений – біль відчувати можуть.

Ми можемо змінювати свій мозок

Мозкова діяльність стимулює виникнення нових нейронних зв’язків. Якщо ви часто думаєте про те, що не зможете знайти кращу роботу та заробляти більше, то ваш мозок кожного разу буде зміцнювати цю думку у свідомості. Спробуйте замінити її на протилежне та помітите, що навіть життя починає вам допомагати.

Ви знали про ці цікаві факти?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector