Цікаві задачі, з якими, здається, може впоратися навіть малюк. Однак, потім всі довго думають – а яка ж правильна відповідь?

Пропонуємо вам розв’язати п’ять цікавих задачок на уважність. Здається, що вони дуже прості та навіть малюк зможе впоратися з таким завданням. Однак, потрібно добре поміркувати – а яка ж правильна відповідь? І можна ледь не годину витратити на один тест. Тому читайте уважно всі завдання. 

Задачі:

Історія про незграбу та коробку сірників:

1. Хтось перекинув коробку та всі сірники випали геть. Скільки ви нарахували сірників? А ви точно у цьому впевнені?

А де всі солодощі? 

2. Друзі поїхали на відпочинок до лісу. Сашка вирішив покататися на сноуборді годину. Однак, коли повернувся до подруг, то на нього чекав неприємний сюрприз – зникли його улюблені солодощі. Катя сказала, що вона каталася на ковзанах, а Маринка в той час сиділа біля багаття. Але дівчина не признавала свою провину – вона весь час стерегла речі, грілася біля багаття та пила сік. Сашко швидко зрозумів, хто з подруг його обманює. А ви вже здогадалися?

Як Новий Рік зустрінеш – так його і проведеш…

3. Зранку до відділку поліції зателефонував переляканий чоловік. Він сказав, що під час святкування Нового Року хтось нахабно його пограбував. Додав, що підозрює молоду сусідки Оленку. Адже вона запросила його до себе на вечірку й точно знала, що у той час нікого не буде вдома. І поки гості розважалися, слухали гучну музику та дивилися на яскраве світло гірлянди, Олена пограбувала його. До квартири приїхав молодий працівник та одразу зрозумів, що сусід збрехав. Але як?

А кого скоро чекає поповнення у родині?

4. Погляньте уважно на малюнок. Ваше завдання – знайти дівчину, яка перебуває на останньому місці вагітності. Тут треба думати логічно!

Згадуємо уроки геометрії

5. Ваше завдання – з’єднати всі крапки трьома лініями. Однак, вона має бути непереривною. Можливо, варто намалювати якусь геометричну фігуру?

Відгадки:

1. Всього з коробки випало 8 сірників. Деякі з них відбивалися на дверцятах холодильника:

2. Усі солодощі викрала Маринка. Адже гляньте уважно на її стакан. Вона сидить біля багаття, а лід досі не розтанув, хоча минуло досить багато часу.

3. На гірлянді відсутні лампочки, отже, світло не було таким яскравим та сусід збрехав:

4. Вагітна дівчина – номер 3, адже через великий живіт вона не могла зашнурувати свої кросівки:

5. Намалюйте трикутник, який з’єднає всі кружечки:

А ви змогли впоратися з такими задачками? За скільки часу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector