Цивільний шлюб: чоловіча вудка для ловлі великої риби

Дівчата ще змалку починають мріяти про гарне та казкове весілля з прекрасним принцом на білому коні. Роки йдуть, мрії ховаються у далекі куточки нашої свідомості і ось жінка вже ладна погодитися навіть на те, аби поруч із нею був хоча б якийсь чоловік.

Стосунки у сучасному суспільстві знецінюються з кожним роком. Люди відмовляються будувати серйозні відносини, адже не вважають, що це дійсно потрібно. Культура змінюється й ми більше стараємося побачити світ, аніж побудувати родину. Здебільшого, це стосується чоловіків, адже вони знайшли безліч плюсів у цивільному шлюбі й намагаються запевнити своїх коханих в тому, що це дуже хороша ідея. 

“Ми ж разом. Яка різниця зі штампом, чи без?”, – саме такі слова в’їдаються у розум дівчат й саме так вони пояснюють вчинки свого чоловіка, підсвідомо розуміючи, що ситуація веде не туди. 

Приховані мотиви цивільного шлюбу

Абсолютно всі дії людей мають свої причини. Ми пропонуємо вам розглянути найпоширеніші мотиви чоловіків, які спонукають їх не підтверджувати ваші стосунки офіційно.

Неготовність брати відповідальність

Далеко не всі чоловіки готові брати на себе відповідальність за свою другу половинку та теоретично ваших майбутніх людей. Без офіційного штампа в паспорті чоловік почувається спокійніше, адже у разі чого, вас по суті нічого не пов’язує. 

Економічні причини

Кожна пара та родина розподіляє сімейний бюджет по різному, але здебільшого у цивільному шлюбі у кожного партнера свої гроші. У цьому плані чоловікам зручніше, адже далеко не всі вважають за потрібне давати гроші на побутові речі та навіть продукти. Кожен розпоряджається своїми фінансами. А у разі розлучення, вам навіть майно не доведеться ділити.

Вплив батьків

Дуже часто, на думку чоловіків впливають батьки, або один з батьків. Такі чоловіки не можуть самостійно зробити вибір й постійно сумніваються у тому, чи потрібен їм офіційний шлюб. В такому випадку, жінка просто не може стати повноцінним членом родини, адже це місце займають його батьки. Такі чоловіки доволі невідповідальні та нерішучі. 

Психологічна травма

Часто, одружуватися не хочуть ті чоловіки, які у минулому пережили важке розлучення. Вони бояться, що таке трапиться знову, тому не дуже поспішають подавати заяву у РАЦС. У такому випадку, варто лікувати цю психологічну травму, адже без цього довгоочікуваної пропозиції ви так і не отримаєте. 

Звичайно, плюси у цивільному шлюбі є, але здебільшого їх відчувають саме чоловіки. Цивільний шлюб не зв’язує вас законом. Якщо подивитися на ці стосунки з юридичного боку, ви один одному ніхто. Так, це дає більше свободи, але хіба ж вона потрібна, коли ти дійсно кохаєш і хочеш бути поруч?

Як не потрапити на гачок?

Звичайно, почуття накривають з головою і вже на третьому побаченні дівчатка починають мріяти про спільний будинок, пишне весілля та трьох дітей, але у цій ситуації варто зупинитися та продумати всі свої дії. Не втрачайте голову, а думайте над стратегією!

Через деякий час ваших стосунків, чоловік може запропонувати вам жити разом. Звичайно, вам одразу ж захочеться прийняти його пропозицію, але тут варто зупинитися та усвідомити усю серйозність ситуації. 

Перш за все, ви повинні подякувати партнерові та подарувати трішки компліментів. Після цього, необхідно прийняти його пропозицію, але з однією умовою: офіційний шлюб. 

Коли ви почнете жити разом, не варто перетворюватися на домогосподарку. Ви не повинні належати йому на всі 100. Продовжуйте займатися своїм життям, зустрічатися з подругами та відвідувати улюблені курси. Тоді у чоловіків активується інстинкт завойовника і він починає думати, як зробити так, аби ви належали тільки йому. Ось тут на думку спадає шлюб. 

Стосунки справа доволі тонка, але ми не повинні сидіти на гачку у чоловіків, які не впевнені у своєму виборі. Або ви разом, або вам такий чоловік взагалі не потрібен.

Ви за чи проти цивільного шлюбу?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector