У хвилину розпачу треба пам’ятати: якщо доля раптово все забрала, вона може так само раптово все повернути

Ніхто не знає, що на нього чекає завтра. Наше життя дуже непередбачуване. Воно складається з чорно-білих смуг, які чергуються одна за одною. Нікому не вдасться постійно перебувати на вершині успіху. Адже після високих злетів завжди чекають болючі падіння. І так по колу. Важливо не зламатися у цьому круговороті подій. Доля обов’язково винагородить тих, хто до останнього не опускає руки і знаходить в собі сили підвестися з колін. 

Це вкотре підтвердив своїм життєвим шляхом Ів Сен Лоран. Молодий, перспективний дизайнер зміг влаштуватися у модний дім “Діора”. Небачений успіх, слава і робота мрії в один момент закінчилися невдачею й провалом. Ніхто не міг повірити, що доля приведе Ів Сен Лорана в психіатричну лікарню…

Така історія могла б когось зламати й знищити, але не в цьому випадку. Після всіх перипетій чоловік повернув свою колишню популярність і навіть зміг примножити її. Спочатку він відсудив в компанії “Діор” пристойну суму компенсації за те, що його звільнили без вагомої на те причини. Ці гроші дизайнер витратив на відкриття власного модного дому, який до сьогоднішнього дня не втратив своєї слави.

Після цього Ів Сен Лоран став забобонним. Він зрозумів, що у світі є вищі сили, які керують нашою долею. Для того, щоб удача не покидала його, дизайнер відкривав кожен свій показ моделлю з прикрасою-серцем із червоного рубіна. 

Наївно сподіватися, що ви зможете оминути усі невдачі. Інколи розчарувань та болючих падінь набагато більше, ніж моментів щастя й радості. Існує мудра порада, яка говорить, що потрібно змінити своє ставлення до ситуації, якщо ми ніяк не можемо на неї вплинути. Сприймайте поразки як цінний досвід і завжди вірте, що попереду на вас чекає тільки краще.

На своєму прикладі Ів Сен Лоран довів, що вибір за ними: ми можемо або здатися і змиритися зі своїм гірким становище, або розпочати все з початку і досягти небачених висот.

Доля завжди підтримає вас, якщо ви будете впевнено рухатися до своєї мети. Головне ніколи не здаватися і не дозволяти негараздам позбавити вас віри у власні сили.

Чи надихнула вас життєва історія всесвітньовідомого дизайнера?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector