– У мене дружина та діти! Я їх не покину! Але вашу дочку теж не залишу! – заявив красень, від якого завагітніла дочка

Коли я дізналася, що дочка вагітна, їй було всього 17 років! Ми з чоловіком не знали, що робити далі. Навіть з винуватцем того, що сталося не були знайомі!

Жодне заспокійливе, яке я приймала мені не допомагало! Руки трусилися, серце билося як скажене! Чоловік дістав з серванта найдорожчий коньяк і прийнявся його пити. От-от мав з’явитися батько дитини! 

Біля під’їзду зупинилося дороге авто – остання модель білого ламборгіні. З неї вийшов галантний високий чоловік у шикарному костюмі й туфлях зі шкіри крокодила! Направився у будинок. Всі раптово напружилися. Дзвінок у двері. 

Щойно він заговорив батьки зрозуміли, що діло тут непросте. Він намагався їх заспокоїти:

– Річ у тому, що я дуже відома і впливова людина. У мене є дружина та діти, тому ніяким чином вони не мають дізнатися про дитину. І я не збираюся їх кидати. Але і вашу Оксану я не залишу напризволяще! – і спокійно продовжив.

– Я пропоную наступне! Якщо вона народить сина, то він успадкує дві мої фабрики, здобуде освіту в Оксфорді, а Оксана на все життя буде забезпеченою у розмірі 2 мільйони гривень щорічно! 

Якщо це буде дочка, то вона успадкує одну мою фірму, здобуде освіту в Гарварді й Оксана буде забезпечена на все життя в розмірі 1 мільйон гривень на рік! Завтра ми вирушимо в найкращу клініку, щоб переконатися, чи вона дійсно вагітна! – усміхнувся той.

Батько мовчки підвівся і пішов до чоловіка. Поклав йому руку на плече і промовив:

– Синку, якщо вона не буде вагітною, тоді зробиш їй дитину ще раз! 

А як би ви відреагували на таку пропозицію багатія?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector