У той вечір чоловік прийшов пізно і відразу ліг спати. Екран його телефона засвітився, і я побачила смс. Прочитавши повідомлення, я відразу зателефонувала дружині друга мого чоловіка, але вона сказала, що вони зараз гостюють у своїх батьків.

Мене ще змалечку вчили, аби я не лізла туди, куди мені не потрібно, але цього разу я не змогла втриматися. Для чого мені було це, не розумію, а зараз взагалі не знаю, що робити.

Я щаслива дружина і мама вже 5 років.

У мене  найкращий чоловік, який став прекрасним татусем для наших двох чад.

Також, я знала, що мій чоловік любить і мене, тому навіть не ревнувала ніколи.

Річ у тому, що мій коханий постійно працює, бо хоче, аби його сім’я мала абсолютно все. Тому, ми ніколи не будували, а ще й могли собі дозволити майже все. Можливо, саме тому я дозволяю йому відпочивати з друзями і не зациклюватися на вихованні дітей.

Ось на днях, я знову йому дозволила піти з друзями розвіятися після важкого робочого тижня. Коли чоловік прийшов, я зрозуміла, що він трішки випив, тому відправила його спати. Свій телефон він залишив у вітальні, тому я почула звук сповіщення. Ніколи раніше мене це не цікавило, але у той момент я вирішила, що це може бути щось важливе і вирішила подивитися.

Краще я б цього не бачила. Там надійшло фото молодої і дуже симпатичної дівчини.

Не знала, як правильно реагувати, тому зателефонувала до дружини співробітника чоловіка з яким вони начебто відпочивають разом, а жінка мені сказала, що її Василь сьогодні з нею цілий день у її батьків.

Тоді, я згадала про інших друзів і про їхніх дружин. Почала телефонувати до них, а всі, як в один голос казали, що їхні чоловіки біля них і вже давненько не збиралися зі своїми друзями.

І ось тепер я почала хвилюватися, бо зрозуміла, що мій чоловік має коханку.

Що робити далі? Що буде, коли він покине мене з двома дітьми? З що ми житимемо? У мені нічого нема – ні свого будинку, ні світи чи навичок у роботі – абсолютно нічого.

Мені стало так важко. І для чого я подивилася у його телефон? Для чого мені це було?

Постійно плачу, боюся щось запитати у свого чоловіка, але він, мабуть, сам про все дізнається, бо дружини його співробітників точно розкажуть своїм другим половинкам про мій дзвінок.

І що буде далі? Куди ми  з дітьми підемо? Мені точно прийдеться працювати!

Згадую батьківські слова, які постійно повторювали: ніколи не бери того, що не твоє, ніколи не читай чужі повідомлення. Ми спимо краще тоді, коли менше знаємо.

Порадьте, будь ласка, що мені робити?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector