Днями у нас з Данилом була річниця. Він запросив мене в ресторан і попередив, що хоче серйозно поговорити. Я надіялася, що він хоче мені освідчитися, але те, що хлопець сказав мене навіть образило.
У нас хороші стосунки, які мене повністю влаштовують. Ми багато часу проводимо разом і маємо спільні інтереси. Я його люблю, але недавня пропозиція змусила мене в ньому сумніватися. Данило сказав, що не проти з’їхатися разом, але про заручини ні слова.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Мене це засмутило, бо я очікувала на інші слова. Я хочу, щоб ми узаконили наші стосунки, а не жили у цивільному шлюбі. Ми з Данилом ще не говорили на цю тему. Я збиралася підняти таку розмову після нашої першої річниці. Однак з батьками ми вже обмірковували заручини.
Ми вважаємо, що я з Данилом вже готові до створення сім’ї. У нас нормальне фінансове становище, є машина і квартира. Я думала, що чоловік такої ж думки, але як з’ясувалося він хоче лише разом жити, а узаконювати відносини ще не готовий.
Данило пояснює, що спочатку потрібно спробувати разом пожити і випробувати наші стосунки побутовими проблемами. Я не схвалюю цього. На мою думку, до коханої жінки так не ставляться. Я відчуваю, ніби мною хочуть скористатися. Моя мама такої ж думки. Вона каже, що він поживе зі мною, а потім знайде когось кращого.
Я не товар в магазині, щоб повертати мене чи випробовувати. Моя подруга вже має такий досвід, коли чоловік через пів року спільного життя виставив її за двері.
Я намагалася поговорити з Данилом і пояснити, що мене така ситуація не влаштовує. Та він каже, що не розуміє, в чому проблема. Це поширена практика і взагалі штамп в паспорті вже давно нічого не означає. На його думку, одружуватися варто лише тоді, коли пара збирається народжувати дітей…
Мені здається, що я взагалі не дочекаюся від нього пропозиції. Як пояснити йому, що для дівчини це важливо, бо тоді вона розуміє серйозні наміри свого партнера? Чи краще закінчити ці відносини і не витрачати свій час?
Що б ви порадили дівчині?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Як привчити себе регулярно готувати чебуреки. Рецепт чебуреків з м’ясом
Кращі маски для глибинної підтяжки шкіри обличчя – готуємо у домашніх умовах та тішимось результатам!
Короткий психологічний тест, який відкриє Вам очі на власну особистість
Замість пояснень Ігор почув, що дружина подає на розлучення! І це після всього, що між ними було
Після того, як я побачив, де живе моя мама, мене охопив розпач. Я картав себе за те, що понад 20 років ображався на неї
Через свою різкість посварилась зі свахою і невісткою. Та я вважаю, що все зробила правильно
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Начальник звільнив стару прибиральницю, а вона сказала йому три слова, які повністю змінили його життя
Я сказала свекрусі, що вона може пожити у мене всього декілька днів, а потім нехай сама вирішує свої проблеми. Я її у гості до себе не запрошувала, а тим паче не дозволяла тут жити. А пані Галина подумала, що я просто так жартую і мій чоловік також посміявся
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь
