У яких знаків Зодіаку 7 життів?

Що це, прояв 7 життів або незвичайний випадок, коли доля дає ще один шанс на життя?

Всі без винятку люди смертні. Але одні відправляють в інший світ в глибокій старості, а інші – за безглуздими обставинами. І від втручання долі немає ніяких методів страховки. Хоча досі незрозуміла та логіка, коли людина вже стоїть на межі смерті, а її якісь невидимі сили витягають з того світу. Що це, прояв 7 життів або незвичайний випадок, коли доля дає ще один шанс на життя?

Жодні світила медицини не надали світові теорію про те, чому людині надається можливість вижити, коли її шанси прирівнюються до нульової позначки. Щодо цього астрологи мають свою точку зору, в якій виділили 4 представники зоряного небосхилу, здатних відроджуватися з попелу, подібно до птаха Фенікса, і починати своє життя заново.

Зміст публікації

Овен

Ці знаки вражають своєю витримкою і живучістю. Їм даровано долею уникати будь-яких критичних ситуацій або виходити з них в повному порядку. Найбезглуздіші випадки закінчуються, на подив, вдало. Але іноді, здається, що ці представники навмисне грають з долею або випробовують її на міцність. Хоча їм уже відомо, що вони є її улюбленцями, і вона завжди прийде на допомогу і висмикне з нестандартних ситуації. І навіть якщо не вона сама, то обов’язково відправить свого помічника на порятунок закріпленого зоряного підопічного.

Лев

Так до кінця не вивчений той факт, скільки життів мають кішки – 7 або 9. Але якщо знак Лев сміливо можна віднести до сімейства котячих, то у них гарантовано розвинене на високому рівні чуття і вміння уникати небезпек. До того ж, цьому представнику властиво відновлюватися за найкоротший період. Якщо можна так сказати, то вони здатні дивом виживати в аваріях, не маючи на собі жодної подряпини. Але якщо вони і є, то виглядають, як незначні пошкодження. Їх неймовірна живучість і природний оптимізм допомагають їм легко рухатися по життю і не зупинятися перед труднощами.

Скорпіон

Енергетику сильного зоряного знака постійно підживлює планета-покровитель Плутон. Своїх представників вона наділяє можливістю швидко відроджуватися і трансформуватися. Скорпіони можуть сухими виходити з будь-якої колотнечі, відроджуватися з попелу і бути практично невразливими. Вони самі керують своєю долею, тому не бояться будувати далекосяжні плани. Щоб чогось досягти в житті, їм не потрібно плисти за течією, досить почати все з нуля, і нові висоти для них відкриють свої горизонти. Потужна енергетика представників є справжньою непробивною бронею.

Водолії

Ці знаки легко справляються з будь-якими бідами і втратами. І все це завдяки тому, що вони ніколи не озираються назад і не чіпляються за своє минуле. Планета-покровитель Уран надає на них потужний вплив, тому вони без проблем після втручання критичних ситуаціях починають все спочатку. Нестандартне мислення, потенціал на високому рівні і внутрішній настрій дозволяє їм адаптуватися до будь-яких умов. Вони настільки живучі, що легко справляються з життєвими проблемами і виходять з поля бою без єдиної подряпини.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector