У житті часто з нами трапляються всякі смішні історії: на роботі, на навчанні, під час подорожей. Але в сім’ях, в яких люблять гумор і жарти, такі ситуації трапляються ще частіше

У житті часто з нами трапляються всякі смішні історії: на роботі, на навчанні, під час подорожей. Але в сім’ях, в яких люблять гумор і жарти, такі ситуації трапляються ще частіше. У цій статті розповідається про різні комічні історії сімей, яким гумор дістався у спадок.

1. Одного разу я розлютилася на чоловіка, посварилися. Пішла в душ під водою охолонути, але злість ніяк не проходить. І тут розумію, що вже забула, на що злилася. І що я зробив? — Пішла запитати у нього, через що ми сварилися.

2. Одного разу, коли мені було 10 років тато вирішив навчити мене плавати: поставив мене на пірс, а потім секунд 20 намагався зіштовхнути мене в воду. Веселе було навчання, тоді я ще й матом лаятися навчилася.

3. Сходила до лікаря за аналізом щодо вагітності. Лікар з широкою посмішкою відповів: «Вітаю, ви скоро станете матусею!». Ну що, треба якось чоловікові повідомити. Вирішила змайструвати саморобку, може зрозуміє. Повісила оригамі «лелеки», поклавши тест тому в дзьоб, підвісила на внутрішню сторону дверей туалету. Чоловік, коли вийшов з туалету, запитав: «Оленко, а що тут робить цей журавель і чому він курить?»

4. Сидів якось, протирав гітарні струни горілкою, щоб очистити наліт. З кухні взяв кілька цукерок, які мама принесла з нового супермаркету. Сиджу їм цукерки і витираю. Заходить мама, подивилася мовчки і каже: «Нудьгуєш, синку?»

5. Пам’ятаю в студентські роки, раз, коли грошей не було зовсім, треба було вирушати в сусіднє місто. Перед поїздкою пішов на ринок, купив найдешевший пиріжок і воду з дому просту взяв. Їхати зібрався я на поїзді, дорога приблизно 7 годин. Лежу на полиці, їсти хочеться, в животі — ураган почався і бурчання. На сусідній полиці була сімейка, вони якраз сіли вечеряти: картопля, салати, риба, компот … Раптом, помітивши мій косий погляд у бік столу, глава того сімейства каже: «Хлопче, ти ж студент, сідай, їж, не соромся». Я не повірив своїм вухам, але одразу сів поруч. А той мені: «Тільки ти постривай хвилинку, зараз ми повечеряємо і можеш сідати».

6. Якось раз, чоловік випадково замкнувся у ванній. Двері геть заклинило, довелося лізти через вікно на дах альтанки, пощастило, що приватний будинок. Того ж вечора сіли дружно за стіл вечеряти, а у двері хтось подзвонив. Це був наш сусід. Я відкрив, а він мені пошепки каже: «Слухай, Максим. Я сьогодні бачив, як з вашого вікна виліз коханець в трусах». А чоловік йому: «Так, дядько Колю, це мій».

Які кумедні історії траплялися у вашій сім’ї?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: