Лялькарка з Вінниці зшила бойового гусака в образі Бориса Джонсона, і від клієнтів тепер немає відбою

Вінницька лялькарка виготовила справжнього бойового гусака в образі Бориса Джонсона. Одного такого крилатого бійця відправила й самому британському прем’єру. 

Вироби Наталі Дремлюги так припали до душі українцям, що замовлень тепер у неї на місяць вперед. 

Як би ми не нарікали на безглузді російські фейки, але бодай одну добру справу вони таки зробили – надихнули майстриню на створення “біологічної зброї” з оранжевим дзьобом, бронежилетом і в берцях. 

– Переглянула я багато фотографій, мемів в Інтернеті, знайшла купу всього цікавого, от і зачепилася за цю ідею. Зробила викрійку і почала робити гусей, вдягала їх у піксель, який лишився від покрою для наших солдатів, – розповідає майстриня.

Ніхто не заперечить того факту, що так, як допомагав Україні Борис Джонсон – не допомагав ніхто! От Наталя й вирішила хоч якось йому віддячити, бодай так символічно. 

– Багато було критики, коли я виставила світлину мого гусака Бориса, та все ж більше тих, кому він дуже сподобався. Трішки позитиву в цей темний час нікому не завадить.

Майстриня жартує, що зовсім не очікувала такого ажіотажу, тож тепер ледь справляється з усіма замовленнями, які звалилися на неї, наче сніг на голову. 

– Після новин про відставку прем’єра бажаючих отримати гуся в його образі стало значно більше. Треба тепер якусь фабрику відкривати, чи що? – сміється Наталя. 

Жінка сподівається, що її особливий подарунок таки потрапить в руки Бориса Джонсона, і він дивитиметься на іграшку, яка викликатиме найтепліші спогади про Україну і віддзеркалюватиме усю ту вдячність і повагу, з якою українці ставляться до британського урядовця. 

Одна ідея змінила життя нікому невідомої лялькарки, про яку тепер знає вся Україна. Ініціатива жінки навіть привернула увагу багатьох іноземців, які готові скуповувати войовничих гусей, тим самим допомагаючи економіці нашої країни і ЗСУ. В кожного свій фронт – важливо про це пам’ятати!

Джерело: https://tsn.ua/

Чи хотілося б Вам отримати в подарунок бойового гусака в образі британського прем’єра?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector