Уникай відносин з цим знаком Зодіаку!

Не варто навіть починати відносини.

1. Овен (21 березня — 19 квітня)

Ніколи не зустрічайся з Козерогом. Ти занадто імпульсивний. А Козеріг … Ні. Вони дуже послідовні, діють продумано. Ви постійно будете сваритися, бо тобі буде здаватися, що Козеріг тебе стримує. Заважає розвиватися. А йому, навпаки, що ти занадто на нього тиснеш.

2. Телець (20 квітня — 21 травня)

Не варто починати відносини з Водолієм. Ти ж знаєш наскільки ти буваєш упертий. Друзі, можливо, люблячи називають тебе «твердолобим». Ти рідко шукаєш нові перспективи і способи шукати рішення звичних проблем. Ну а Водолій, навпаки, тільки цим і займається. З них завжди б’є ключем креатив, який здасться тобі примхою. «І взагалі, це неможливо!» — повалить Водолія в лють, через неприйняття його видатної особистості дорогої йому людини. Звідти постійні сварки і болючих для обох розрив. Не намагайся «приземлити» цього мрійника: у тебе все одно нічого не вийде.

3. Близнюки (22 травня — 21 червня)

Тобі не варто зустрічатися зі Скорпіоном, адже ти ніколи не зможеш дати йому те, що він шукає. А тобі легко і швидко може приїстися майже будь-яка людина. Відволіктися на іншого тобі не важко буде. А Скорпіону завжди потрібно багато твого часу і уваги, зобов’язань. І навряд чи ти будеш відчувати себе досить упевненим в цих відносинах, щоб навіть намагатися.

4. Рак (22 червня — 22 липня)

Постарайся не будувати стосунки зі Стрільцями: ти все одно його налякаєш своєю нав’язливістю. Стрільцеві подобається постійно подорожувати, досліджувати цей світ. І не дуже він зрадіє «рибці-прилипалі», навіть якщо ти і не рибка зовсім, а Рак … Але не лякайся! Ти зустрінеш людину, яка оцінить твою прихильність і здатність цілком віддаватися любові.

5. Лев (23 липня — 22 серпня)

Навряд чи у тебе щось вийде з Рибами. І нехай тобі досить складно відірвати від нього погляд, і навіть не думати про нього здається неможливим через цю просто магнетичну харизму … Ти навіть можеш бути зачарований … Але Риби, як істоти глибоко емоційні, бувають не тільки на підйомі. І, в їх періоди «особливої ​​похмурості», ти будеш шкодувати, що взагалі подивився в його бік.

6. Діва (23 серпня — 22 вересня)

Не потрібно тішити себе ілюзіями щодо Терезів! Нехай тобі здається, що ви дуже схожі і ти можеш повністю його зрозуміти … Все глибше занурюючись в ці відносини ти зрозумієш, що помилився. І він не може бути настільки надійним, як тобі здалося в день вашого знайомства. А хіба можна бути поруч з людиною, на яку можна покластися, назавжди?

7. Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Розумний представник знаку Діва стихії Землі здається саме тим, що тобі потрібно, але притримай коней! Так, у вас схожі смаки … Хоча, кому не подобається розкіш? Але у твого обранця дуже важкий характер, з яким ти навряд чи зможеш впоратися. Ти все життя намагаєшся присвятити служінню людям, а з таким партнером, як Діва, у тебе не вийде присвячувати цій мрії достатню кількість часу і сил.

8. Скорпіон (23 жовтня — 22 листопада)

Ти живеш заради пристрасті і любові. І навіть якщо тобі здається, що Близнюки — це найкращий для тебе варіант … Подумай як слід. У тебе не вийде добитися від нього відповідальності. Такий, як він, навряд чи охоче зв’яже себе зобов’язаннями. У нього дуже нестабільний спосіб життя і тобі не буде комфортно поруч з такою людиною навіть при дуже сильній любові.

9. Стрілець (23 листопада — 21 грудня)

Я знаю, тобі здається, що цей Рак — просто знахідка, але … На жаль, навряд чи щось вийде. Та й потім, він далеко не настільки хоробрий і не настільки любить пригоди, як тобі здається. Навіть більше: через деякий час ти зрозумієш, що ця людина не дає тобі рухатися по життю настільки швидко і рішуче, як тобі б хотілося.

10. Козеріг (22 грудня — 20 січня)

Овен? Навіть не починай! Тобі, як Козерогу, не обійтися без стратегії, плану і розміреності у своєму житті, а Овен від цього настільки далекий, наскільки це взагалі можливо. Його особистість повністю протилежна твоїй і настільки імпульсивна, що ти взагалі зловиш себе на думці, що довіряти йому ні в якому разі не можна. А як в такій ситуації обійтися без додаткового стресу і плутанини?

11. Водолій (21 січня — 18 лютого)

Телець спочатку зацікавить тебе, але зв’язок між вами не триватиме довго. Краще утримайся від цих відносин. Швидше за все, ти постійно будеш засмучений через них. А це не дуже добре для емоційної і психічної стабільності.

12. Риби (19 лютого — 20 березня)

Не зустрічайся з Левом. Є висока ймовірність того, що він просто розтопче тебе і твої почуття. Адже ти живеш фантазіями, мріями … Але одержимий собою Лев навряд чи буде що-небудь робити, щоб втілити ці фантазії в життя. Тобі краще знайти когось більш самовідданого і безкорисливого.

А ви вірите в те, що деякі знаки Зодіаку дійсно бувають несумісними у стосунках?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: