Унікальні світлини столітньої давності, які ще раз доводять: українки – найвродливіші жінки!

Українська культура – це унікальне явище з давньою і дуже цікавою історією. Її самобутністю і багатством захоплюється увесь світ. Тому великою честю для нас є переглядати світлини, які збереглися з минулих століть. 

До сьогоднішнього дня збереглося небагато фотографій, які б розповідали нам про те, як виглядали українці в ХІХ – ХХ століттях, але деякі зі них вражають.  

В цій статті представлено 7 унікальних світлин, які ще раз доводять усьому світові: українки – найвродливіші жінки! До того ж, вони були найбільш відданими носіями української культури і традиції. Їхні вбрання –  яскравий тому доказ. 

Волинський регіон, Подільський, Поліський, Покуття, Гуцульщина, Бойківщина, Лемківщина, Слобожанщина, Полтавщина та Дніпровська Україна мали свої характеристики, які відрізняли жінок. 

У наших предків був святковий і повсякденний одяг, зимовий і літній.

Зверніть увагу на вишитий кептар, в який одягнута селянка. Це справжній витвір мистецтва. 

Дивлячись на ті вишиті рукави сорочки, важко й уявити – скільки часу і зусиль довелося вкласти в таку клопітку і прекрасну роботу. 

Традиційне вбрання не обмежувалося лише одягом: українка кожного регіону мала своє унікальне намисто, завдяки якому доповнений образ перетворювався на неповторне культурне явище. 

Зверніть увагу, що українські жінки в часи ХІХ – ХХ століття полюбляли ходити босоніж. 

Джерело: https://24tv.ua/

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector