Успішна кар’єра, красуня-дружина, брат і сестра Дмитра Комарова – автора передачі «Світ навиворіт»

Улюблена іграшка Дмитра – не машинка, танк чи літачок, а звичайний плівковий фотоапарат. Все дитинство хлопчик ходив тільки з ним у руках. 

Зараз мало кого можна здивувати великими апаратами для фото- та відеоконтенту. Але у 80-ті роки, коли народився герой нашої історії, не існувало навіть мобільних сенсорних телефонів. Тоді такі речі, як холодильник чи телевізор, було досить важко придбати, адже це був дефіцитний товар. Та і часто потрібно було переплачувати ціну у два чи три рази більшу через імпорт – такі речі рідко виготовлялися в країні, тому деякі люди спеціально возили їх закордону. Наприклад, такий фотоапарат, як у Дмитра на фото – Зеніт, коштував як місячна зарплата інженера. Саме такий заповітний подарунок отримав хлопець на свій день народження.

Хлопчик почав захоплюватися фотографією та навіть не підозрював, що таке хобі стане для нього доленосним!

Телепередача “Світ навиворіт” користується популярністю не тільки серед українців, але й в інших країнах світу. Перегляди на YouTube каналі збирають мільйони переглядів, а шоу транслюють у такі країни, як Німеччина, Ізраїль, Таїланд і ще десятки країн. 

Здається, що Дмитру нема рівних у цій передачі. Важко уявити когось іншого на місці ведучого.

В особистому житті чоловіка також все чудово. Свою майбутню дружину Дмитро зустрів на проєкті “Танці з зірками” – Олександру Кучеренко. Дівчина має титул “Міс Україна 2016”  й також працює ведучою програми “Зірковий спорт” на телеканалі ICTV. 

У травні 2019 року пара оголосила про одруження. Дітей поки що нема. 

У вільний від роботи час подружжя разом подорожує світом. 

Також у Дмитра є весела та дружня родина. Часто вони їздять разом на зйомки та підтримують брата. 

Сестра Ангеліна працює стилістом, а брат Микола захоплюється IT-технологіями. До речі, вони – молодші близнюки.

Брат з сестрою розділяють захоплення Дмитра. 

А ви полюбляєте переглядати шоу “Світ навиворіт”? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector