Уся правда про “Чорну п’ятницю” в Україні. Чи існують знижки?

До яких тільки маніпуляцій не вдаються українські маркетологи, щоб продати якомога більше за мінімум втрат. І поки Захід готується до шалених знижок, на вітчизняних магазинах уже як кілька днів видніються омріяні сейли. Але що ж означають ті “-60%”, “-70%” і навіть “-90%” в українських реаліях? Очевидно, що собі ж у збитки не працюватиме ніхто. Та й продавати за собівартість теж квапитись не будуть. Але чомусь так звана “Чорна п’ятниця” уже не перший рік успішно доводить українців до масової істерії. Як же не стати жертвою розпродажів? Читайте нижче.

Перше правило – складайте список бажаних покупок

Для більшості людей знижки – це щось таке, про що неможливо пройти повз. Раз на рік, як-не-як. Саме на таку категорію покупців і розраховані подібні акції – на тих, хто купує усе тільки на розпродажах. З одного боку, бажання заощаджувати є цілком природним. З іншого, серед всезагальної метушні вкрай складно не почати скуповувати все, що натрапить під руку. Мовляв, ціна он яка хороша – треба брати. Тому і слід до “Чорної п’ятниці” готуватись заздалегідь. Щонайменше, варто скласти список усього необхідного і старатись не виходити за його рамки. Повірте, це дієво.

Друге правило – заздалегідь перевіряйте ціни

У силу логістики та ще безлічі різних факторів, на українських просторах магазини-представники світових брендів ніколи не дадуть знижку більшу, аніж у 20-30%. Щось не сходиться? Без жодних сумнівів, ви напевно пригадуєте з минулого року яскраві вивіски, які обіцяють речі майже задарма. Усе просто. Магазини заздалегідь піднімають ціни на свій товар, щоб потім великодушно їх знизити до допустимої межі. Звісно, краще купувати речі у період “Чорної п’ятниці”, аніж за тиждень до. Або взагалі після. Тоді у магазинах буде більш просторо. І навіть серед того, що залишилось, можливо буде щось знайти за більш реальними знижками.

У будь-якому випадку, найкращим рішенням буде переконатись заздалегідь, які ціни у магазинах “до”, які “під час”, і які “після” славнозвісної “Чорної п’ятниці”. Тільки так ви зрозумієте, хто пропонує знижки ближчі до справжніх, а хто за кілька днів до масових розпродажів поставив “фіктивні” ціни, щоб збити з пантелику якомога більше простодушних покупців.

Третє правило – визначте бюджет

Якщо ви обожнюєте адреналін і “Чорна п’ятниця” – саме те, чого ви так потребуєте. Розважайтесь. Тільки не забудьте скласти бюджет, який ви готові витратити на цей день. Тільки встановивши чіткі рамки, ви не пошкодуєте про свої рішення згодом і проведете цей день справді із задоволенням.

Ні для кого не секрет, що “Чорна п’ятниця” більш притаманна для західних культур. Американці, відсвяткувавши День подяки, із нетерпінням чекають тієї самої п’ятниці, щоб як слід скупитись за кілька тижнів до Різдва. Звучить атмосферно, чи не так? Хоча й, за офіційними даними, у масових розпродажах бере участь більша частина мешканців США, чи не у кожного вона асоціюється із тиснявою, довжелезними чергами та не надто приємними емоціями з боку сторонніх. Переймати традиції інших країн – це чудово. Ще краще – створювати свої.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector